Karolina Pisarek nie miała ostatnio w życiu łatwo. Gdy udało jej się spełnić marzenie i wziąć udział w „Tańcu z Gwiazdami”, zaledwie po pierwszym odcinku podupadła na zdrowiu – z początku niewinne choć uciążliwe bóle głowy przerodziły się w serię badań i poważne diagnozy, a lekarze straszyli celebrytkę guzem mózgu. Przez kilka dni Karolina była wręcz przykuta do szpitalnego łóżka, nie mogąc się ruszać, a co za tym idzie nie mogła również trenować do kolejnych odcinków TzG.

Choć jej dalszy udział w programie stanął pod znakiem zapytania, Karolina zaskoczyła wszystkich, gdy w drugim odcinku show pojawiła się na parkiecie. Zapowiedziała jednak, że jej choreografia będzie ograniczona do absolutnego minimum, dlatego też większość układu tanecznego przeleżała na kanapie machając nogą.

Jej występ nie zachwycił jury i fanów, którzy z przekąsem stwierdzili, że dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia powinna sama zrezygnować z dalszego udziału w „Tańcu z Gwiazdami” i zająć się swoim zdrowiem.

Mąż Karoliny Pisarek o jej udziale w TzG: „Powiedziałem jej, że NIE MA OPCJI aby wystartowała”

Karolina Pisarek opowiedziała o chwilach słabości. Komentarz fanki wywołał łzy wzruszenia

Teraz Karolina Pisarek postanowiła podzielić się z fanami swoją chwilą słabości. Uprzedziła, że jest to dla niej coś w rodzaju kartki z pamiętnika i dzieli się nim, ponieważ: „moja dusza miała taką potrzebę”. W poście nawiązała zarówno do swoich ciężkich treningów tanecznych jak i wielu innych aspektów życia, które jak się okazuje, wcale nie jest tak kolorowe i beztroskie jak wszyscy myśleli:

Często nie jest tak łatwo, na jakie wygląda. Z pozoru życie sielankowe, łatwe, pełne bogactwa i radości. Nic bardziej mylnego. Życie wyglądające na pełne komfortu, w rzeczywistości totalnie go pozbawionego. Często są łzy, pot, brak snu, smutek, złość, a nawet furia.
Wiele widzi tylko efekt końcowy, sukces, zdobyty cel. Droga do niego jest kręta, często bolesna i pełna wyrzeczeń.
Brzmi przerażająco? Bo takie jest. Mimo to, nie ma NIC lepszego od samodyscypliny, niezależności i spełnienia. Sukces choć w większości to potknięcia i porażki, smakuje cudownie. Mimo, że napotykam wiele przeszkód na swej drodze, ludzi którzy nie do końca dobrze mi życzą, nie poddaje się, wstaje i idę dalej.

Następnie Karolina Pisarek zapewniła, że choć życie jej nie oszczędza, a dookoła wciąż pojawia się krytyka i hejt ze strony innych ludzi, ona nie żałuje niczego i nie zamieniłaby ani jednego dnia ze swojego życia:

Dziś nie zamieniłabym ANI JEDNEGO DNIA z tych, które przeżyłam. Jestem bogata w doświadczenia. Każde z wydarzeń ukształtowało mój charakter. Jestem silną, odważną, niezależną kobietą, która nie boi się wyjść ze strefy komfortu, aby sięgnąć po swoje marzenia.
Czy zawsze taka byłam? Nie
Czy zawsze taka jestem? Nie
Mam chwile słabości i zwątpienia. Ale jestem dumna z tego kim jestem. A jestem przede wszystkim SOBĄ. I jestem tu po to, by być taka razem z Tobą.

IG: karolina_pisarek

Po jej niezwykle szczerym wyznaniu pojawiły się komentarze i wiadomości prywatne od fanów, którzy ją wspierają i podziwiają za determinację. Jedna z internautek wzruszyła ją do łez pisząc:

Ja Ciebie i tak cały czas podziwiam!! Od momentu jak widziałam jak z koleżanką walczyłyście w Azja Express jesteś dla mnie wzorem do naśladowania!!! A Wasza wygrana tylko to potwierdziła jak silna jesteś!! To było MISTRZOSTWO ŚWIATA! Ciągle słyszę Twoje słowa wypowiedziane do Twojej przyjaciółki w ostatnim odcinku jak ona już prawie się poddała, a Ty krzyczysz do niej „To wszystko siedzi w Twojej głowie”!!! Od tamtej pory ja cały czas słyszę te słowa w mojej głowie. Jesteś silna i taka pozostań!! Trzymam kciuki!

Karolina odparła, że komentarz bardzo ją wzruszył, do tego stopnia, że gwiazda się popłakała.

IG: karolina_pisarek

IG: karolina_pisarek

pasekkozak

Premiera książki Magdy Pieczonki. Dawno niewidziana na salonach Maja Bohosiewicz, schorowana Karolina Pisarek

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

IG: karolina_pisarek

scena z: Karolina Pisarek, Roger Salla, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roger Salla, Karolina Pisarek, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK: Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz – treningi do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, , fot. AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK: Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz – treningi do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, , fot. AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz, SK: Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz – treningi do programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, , fot. AKPA