Karolina Pisarek jako jedna z nielicznych najlepiej wykorzystała program „Taniec z gwiazdami”. Dziś uważana jest za jedną z większych celebrytek z Polsce – wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, jak i internautów.

Karolina Pisarek sprzedaje swój apartament w stolicy!

Apartament Karoliny Pisarek na sprzedaż

Karolina Pisarek dzięki swojej ciężkiej pracy dorobiła się w młodym wieku dużych pieniędzy, za które już jako 23-latka mogła sobie kupić apartament w Warszawie. Po związaniu się z Rogerem Sallą, z którym kupiła willę na obrzeżach miasta, w czerwcu ubiegłego roku modelka wystawił swój apartament na sprzedaż. W rozmowie z Plotkiem zdradziła skąd taka decyzja:

Chcę żeby pieniądz robił pieniądz. Myślę, że dzisiaj jest idealny czas na to żeby sprzedać mieszkanie. Chciałabym te pieniądze zainwestować w coś innego, czyli w biznesy i działać. Nie będę kupowała teraz nowego mieszkania. Mam taką potrzebę zmiany w życiu, że chcę mieć jeszcze coś więcej. Mam potrzebę przekraczania granic i wychodzenia ze strefy komfortu. Na pewno jest mądrze mieć wiele źródeł zarobku. Z wynajmu mieszkania też są bardzo fajne pieniądze, bo jest stały zarobek i praktycznie nie trzeba nic robić – tłumaczyła Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek w ODWAŻNEJ sesji! Usiadła topless na półnagim mężu (FOTO)

Celebrytka wiele razy pokazywała swój mokotowski apartament. To tzw. wysoki loft z oknami na dwa piętra. Z kolei na dachu znajduje się duży ogród i jacuzzi.

Okazuje się, że ogłoszenie mieszkania nadal jest dostępnie w sieci. Teraz agencja nieruchomości premium wystawiła penthouse za 3,5 mln złotych. Przypominamy, że jeszcze w zeszłym roku można było go kupić za prawie 5 mln zł, czyli obecnie nieruchomość jest o 1,5 mln zł tańsza.

Jak czytamy w opisie, jest to 3-pokojowy apartament z prywatnym tarasem:

3-pokojowy penthouse na Mokotowie! Jeśli marzysz o własnym, prywatnym tarasie z widokiem na panoramę Warszawy… To miejsce jest dla Ciebie!
Cena: 3 500 000 PLN
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia całkowita: 110 m2

Karolina Pisarek o krok od tragedii! „Roger miał rany na całej głowie, a ja pocięte ręce”

Atutami apartamentu mają być: prestiżowa lokalizacja na Mokotowie, duże przeszklenia, przez które możemy podziwiać panoramę miasta oraz 90-metrowy, w pełni zaaranżowany i idealnie doświetlony prywatny taras.

Na 110 m² znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią, garderoba, dwie łazienki, przestronny hol oraz sypialnia z wyjściem na balkon – czytamy.

Karolina Pisarek odpowiada czy planuje wyprowadzkę z Polski, IG: karolina_pisarek