Karolina Pisarek ma 22 lata. Trzy lata temu modelka wzięła udział w 5. edycji Top Model – zaszła bardzo daleko, a program otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery.

Modelka jest stale obecna na Instagramie – niemal codziennie wrzuca na swój profil nowe fotki, zdjęcia z podróży i czasu spędzonego z ukochanym. Ostatnie zdjęcie jest jednak trochę inne.

Karolina Pisarek już dwa lata jest z TYM PRZYSTOJNIAKIEM – pokazała romantyczne zdjęcia

Na fotografii widzimy Karolinę… w siwych włosach. Jasne pasma prezentują się bardzo ładnie, okazuje się jednak, że to nie nowy, odważny kolor włosów, a efekt działania aplikacji znanej firmy kosmetycznej.

Karolina, która jest ambasadorką tej firmy, zachęca kobiety, by nie wstydziły się swoich siwych włosów, przestały je farbować i pielęgnowały kosmetykami reklamowanej przez nią marki:

Siwe włosy? Czemu nie? 😍 Dlaczego jest to temat tabu? Naturalne dojrzewanie i akceptacja samej siebie to powinna być norma, natomiast wiele kobiet wstydzi się swoich siwych włosów i od razu je farbuje… Kiedy pojawi się ten ‚pierwszy siwy włos ‚… Sama co prawda jeszcze ich nie mam, ale taka kolej rzeczy. To czeka każdego. Moim zdaniem naturalność i siwe włosy dodają klasy. Jestem bardzo dumna, że marka @pantene stworzyła specjalną linią dla siwych włosow! Aby o nie właściwie dbać. Postanowiłam sama sprawdzić jak będę wyglądać w takich włosach! Jak Wam się podoba? 😍 – pyta Karolina Pisarek.

Fan zasugerował Uli Chincz, że powinna zafarbować siwe włosy – gwiazda odpowiedziała, co o tym myśli

Nam się podoba! A co Wy sądzicie o modzie na farbowaniu siwizny? Czy kobiety faktycznie powinny pokazywać swoje siwe pasemka?

 

View this post on Instagram

Siwe włosy? Czemu nie? 😍 Dlaczego jest to temat tabu? Naturalne dojrzewanie i akceptacja samej siebie to powinna być norma, natomiast wiele kobiet wstydzi się swoich siwych włosów i od razu je farbuje… Kiedy pojawi się ten 'pierwszy siwy włos '… Sama co prawda jeszcze ich nie mam, ale taka kolej rzeczy. To czeka każdego. Moim zdaniem naturalność i siwe włosy dodają klasy. Jestem bardzo dumna, że marka @pantene stworzyła specjalną linią dla siwych włosow! Aby o nie właściwie dbać. Postanowiłam sama sprawdzić jak będę wyglądać w takich włosach! Jak Wam się podoba? 😍 Jeśli jesteście ciekawi siebie w takim wydaniu wchodzcie w ten link https://www.pantene.pl/pl-pl/go-grey i szalejcie! 😍🥰 Natura = piękno! #ThePowerOfGrey #GreyIsBeautiful #HairBiology #PowerOfHair #PanteneTransformation #MoreWomenMoreGreatHairDays #GreatHairDoCare #PanteneHair #ad

A post shared by Karolina Pisarek (@karolina_pisarek) on

 

Niedawno w siwych włosach pokazała się też Natalia Kukulska, inna ambasadorka marki kosmetycznej

 

View this post on Instagram

Po raz kolejny… osiwiałam! Już w teledysku "Rekonstrukcja" próbowałam przekonać Was, że siwizna to nic złego. 😉Niestety jak pokazują ostatnie badania, w Polsce kobiety o siwych włosach uznawane są za zaniedbane. Dlaczego? Przecież w kontekście mężczyzn siwizna jest czymś naturalnym. Nie dajmy się zwariować! Siwe włosy mogą być zdrowe, lśniące i pełne blasku. Wraz z marką @pantene, której jestem ambasadorką, zachęcam Was do skorzystania ze specjalnego filtra, który pozwoli Wam zobaczyć jak wyglądalibyście w siwych włosach. Sama tego spróbowałam 🤔. Póki co stawiam na naturę, a na tych kilka siwych wcale się nie gniewam. A jak jest u Was? Halo, moje pokolenie… czy „patyniejecie”? Filtr znajdziecie tu: pantene.pl/pl-pl/go-grey #HairBiology #PowerOfHair #PanteneTransformation #MoreWomenMoreGreatHairDays #GreatHairDoCare #PanteneHair #ad

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

 

W siwych włosach pokazała się też Kasia Zielińska:

 

View this post on Instagram

Jak Wam się podobam w takich włosach? Hmmm, czy ten kolor mnie postarza? 👩🏼‍🦳 Marka @pantene sprawdziła jak postrzegane są siwe włosy i wyniki są zaskakujące. Ponad połowa badanych kobiet decyduje się na farbowanie siwych włosów, ponieważ uważa, że je postarzają lub czują się w nich zaniedbane i nieatrakcyjne. Czy naprawdę siwe włosy są oznaką zaniedbania i lenistwa? Ja się z tym nie zgadzam! Chciałabym odczarować siwe włosy. Uważam, że mogą być zadbane, zdrowe i lśniące a kobieta w srebrnych lokach może wyglądać pięknie i promiennie niezależnie od wieku. Chcesz się przekonać jak będziesz wygladać w takich włosach? 👩🏼‍🦳 Sprawdź filtr https://www.pantene.pl/pl-pl/go-grey i przekonaj się, że siwe włosy mogą być powodem do dumy 🙂 #ThePowerOfGrey #greyisbeautiful @pantene

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, Katarzyna Zielińska, Natalia Kukulska, Lidia Popiel, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pisarek, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA