Katarzyna Cichopek ma za sobą głośne rozstanie z Marcinem Hakielem, który pomimo wspólnego oświadczenia o niekomentowaniu powodów tej decyzji chętnie udział wywiadów i żalił się w tabloidach, że przyczyną rozpadu ich związku był romans Kasi z innym mężczyzną. Sama Cichopek przez cały czas ani razu nie zabrała głosu na temat krążących wokół niej plotek, a jedynego komentarza udzieliła dopiero po rozwodzie, gdzie w rozmowie z Super Expressem podziękowała Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje dzieci oraz życzyła mu szczęścia i powodzenia, jednocześnie informując, że „zaczyna nowy rozdział w życiu i z radością patrzy w przyszłość”. Jakiś czas później na jaw wyszedł jej związek z Maciejem Kurzajewskim, z którym aktorka prowadzi program „Pytanie na śniadanie”.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali!

Katarzyna Cichopek komentuje rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Choć Kasia Cichopek była daleka od komentowania swojego własnego rozpadu związku, to zdecydowanie była pierwsza do skomentowania rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, którzy w ramach Halloween wrzucili na Instagram wspólne zdjęcie, a w podpisie poinformowali o rozstaniu. Ta szokująca informacja nie przeszła bez echa zarówno wśród internautów jak i portali plotkarskich, a teraz jak się okazuje również programu śniadaniowego.

W „Pytaniu na śniadanie” jedna z prowadzących, Aleksandra Grysz nawiązała do hashtagu pod zdjęciem Wieniawy i Rozbickiego #cukierekalbopsikus, który skłonił fanów do zastanawiania się czy rozstanie pary faktycznie jest prawdą, czy halloweenowym żartem. Grysz wyraziła nadzieję, że post to tylko psikus, a para wciąż jest razem. O komentarz pokusiła się również Katarzyna Cichopek, która odparła:

To, co mi się podoba, jeśli są razem, czego im bardzo życzę, to to, że potrafią bawić się tymi wszystkimi plotkami, doniesieniami, mają do tego dystans, nie zdradzając przy tym tak naprawdę, co się u nich dzieje.

Następnie głos zabrał Maciej Kurzajewski, który uznał, że to co dzieje się w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego to „ich sprawa”, a Cichopek dodała:

W ten Instagram tak do końca bym nie wierzyła. To, co tam się dzieje, nie zawsze dzieje się dokładnie w tym momencie, w którym zostało opublikowane.

Czyżby obydwoje nawiązywali również do swojego związku i rozstania Kasi z Marcinem?

Kasia Cichopek u boku tajemniczego przystojniaka! Kurzajewski będzie zazdrosny?