Kasia Stankiewicz (41 l.) była gwiazdą pierwszego dnia Sopot Hit Festiwalu. Piosenkarka wzbudziła SENSACJĘ wychodząc na scenę w seksownej czarnej sukience z bardzo wysokim rozcięciem.

Kasia Stankiewicz: Nie potrafię śpiewać pośladkami

Kasia pozowała też w kreacji na ściance – momentami, gdy zrobiła krok, kreacja odsłaniała naprawdę dużo. Niektórzy uznali, że sukienka jest zbyt odważna. Nie brakło jednak i głosów zachwytu – wielu Czytelników Kozaczka dzieliło się swoimi ocenami na naszym Instagramie. Padło sporo komplementów!

Tymczasem Stankiewicz zamieściła na swoim profilu post, w którym dziękuje za pomoc i wsparcie całemu sztabowi ludzi czuwających przy niej przed i w czasie występu. Przy okazji Kasia wyjawia, że sukienkę zakładała na siebie w ostatniej chwili i nie obyło się bez nerwów:

Julia Wieniawa prowadzi dzisiejszy Festiwal SuperHit w Sopocie – towarzyszy jej Baron

Był festiwal, były piosenki, sukienki, kordonki, koronki, niteczki, szpileczki ale, co najważniejsze, byli fajni ludzie.
Dziękuję @janczykkarasinska za uszycie tego zjawiskowego odzienia oraz doskonałą i sprawną współpracę. @siwekpiotr_hairstylist z @hairspot.warsaw za mistrzowskie opanowanie owłosienia na głowie.
@makeupwiedenski za „podrasowanie” malunków. @agnieszka.kudla, Becia i Isia za pomoc w stresowym naciąganiu odzienia na sekundę przed wyjściem na scenę. Nie było to łatwe zadanie, zważywszy na fakt, że materiał nie lubi się z tłustą mazią, która wylądowała wcześniej na skórze w celach odblaskowych.
Nie wiedziałam, że można tyle o tym pisać. 😎 – skończyła Stankiewicz.

Podobała się Wam jej kreacja?

scena z: Katarzyna Stankiewicz, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Stankiewicz, Varius Manx, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Stankiewicz, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Stankiewicz, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Stankiewicz, fot. Podlewski/AKPA