Kasia Wilk pokazała, jak schudła (FOTO)

482 482

Wciąż nie możemy nadziwić się nowej sylwetce Kasi Wilk.

Wczoraj w Opolu piosenkarka wyglądała rewelacyjnie.

Oczywiście wie też, jak to odpowiednio podkreślić – minimum ubrania, maksimum efektu.

Nawet stanik okazał się zbędny, a koronka przykrywająca dekolt trzymała wszystko w ryzach.

Jeśli Kasia szaleje tak na każdym swoim koncercie, jak wczoraj na scenie, to nic dziwnego, że tak spektakularnie schudła.

 

Tak Kasia wyglądała w 2009 roku:

 
40 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

krótka i gruba, to jak ona wyglądała przed dietą?

bardzo fajna laska, miła i inteligentna, a mimo popularności nie wywyższa się, kupowała kiedyś w moim sklepie, bardzo dobrze ją wspominam

Powinna wygrać, najbardziej mi się podobał jej występ.

nogi sobie zjarała, a twarz rozjasniła jakims zbyt jasnym podkładem..makabra

Ok, odchudzanie u mnie to tylko i wyłącznie kwestia samooceny. Wiem, ze moi znajomi nie uważają mnie za szczuplaczka (chociaż gruba nie jestem, mam za to i bioderka i ciut brzuszka), choć wcale a wcale im to nie przeszkadza, facetom, którzy się mną interesują także nie. Jednak jest coś takiego, że chcę wrzucić zdjęcie z wesela brata na fb i muszę dokonać jakiejś tam selekcji, bo tu noga wyszła grubo, a tu dwa podbródki. Jest to u mnie kwestia estetyczna, a na pewno nie silnie emocjonalna. Natomiast Kasia (nie tylko ona) jest osoba publiczną i ok, może mieć gdzieś opinie innych, ale wystarczy wejść na portale plotkarskie, zeby naczytać się negatywnych opinii o swoim wyglądzie, a to moż epodkopać samoocenę. Także pieprzenie, że jest piosenkarką, a nie modelką również wydaje sie być pozbawione sensu.

Czy ocena innych ludzi, często za zasłoną anonimowości, wywieranie presji itp. może być motywacja do zmian ? Nie wiem czy “pieprzenie” o tym, ze jest piosenkarką, a nie modelką jest pozbawione sensu, ale dla prawdziwego konesera muzyki, fana nie istotne jest to ile kilogramów ma artysta, ile ma lat i ile wałków na brzuchu. Liczy się muzyka, talent, charyzma. Niektóre legendarne sławy starzały się na scenie, na oczach fanów dalej wielbione i kochane. To współczesne chore czasy sprawiły, że po scenie biegają wytwory chirurgii plastycznej, a gruba piosenkarka musi zejść ze sceny do czasu, aż nie schudnie. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale mi jej poprostu szkoda. Kiedy tyje równie szybko jak chudnie, i od nowa proces się powtarza. To oznacza walke z własnym ciałem i brak akceptacji, a dla prawdziwego fana i tak zawsze będzie numerem jeden. Niezaleznie od tego jak wygląda. To by było na tyle.

gość, 11-06-11, 18:27 napisał(a):Śmieszy mnie taka walka z kilogramami, niektórzy są przy kości tak mają i już. Walka z tym to jak walka z wiatrakami co widać dokładnie na jej przykładzie czy przykładzie innych pań z show biznseu jak Joasia Liszkowska Kelly Osbourne, Janet Jackson itd. Natury nie oszukasz, Kasia już chyba zaliczyła kilka “spektakularnych” schudnięć i wciąż tyje i chudnie, tyje i chudnie. Bez sensu, nawet na tych zdjęciach na górze jest już grubsza niż była jeszcze nidawno chyba świeżo po diecie. Jest urodziwa, ma fenomenalny głos, po co się scigac z naturą ? Bo w głębi duszy każdy, ale to każdy , chciałby byc szczupły ?

gość, 11-06-11, 19:25 napisał(a):gość, 11-06-11, 18:27 napisał(a):Śmieszy mnie taka walka z kilogramami, niektórzy są przy kości tak mają i już. Walka z tym to jak walka z wiatrakami co widać dokładnie na jej przykładzie czy przykładzie innych pań z show biznseu jak Joasia Liszkowska Kelly Osbourne, Janet Jackson itd. Natury nie oszukasz, Kasia już chyba zaliczyła kilka “spektakularnych” schudnięć i wciąż tyje i chudnie, tyje i chudnie. Bez sensu, nawet na tych zdjęciach na górze jest już grubsza niż była jeszcze nidawno chyba świeżo po diecie. Jest urodziwa, ma fenomenalny głos, po co się scigac z naturą ? Bo w głębi duszy każdy, ale to każdy , chciałby byc szczupły ?Nie wiem czy każdy, ale to każdy chciał by być szczupły. Ludzie zazwyczaj chca mieć to czego mieć nie moga, stąd czarne kobiety się wybielają, białe opalają i napotęge wcierają samoopalacze, blondynki przyciemniają kolor, brunetki wrzucają oczejebną platynę, grube chcą być chude, zas anorektycznie chude wiele by dały by nieco przytyć i nabrać proporcji. Uważam, że pewne rzeczy są mimo wszystko nie do przeskoczenia, osoba masywnej budowy z tendencją do tycia nigdy nie będzie filigranową kobietą, tak samo jak osoba wychudzona genetycznie obdarzona super metabolizmem nigdy nie będzie gruba, a każdy nabyty jakimś cudem kilogram szybko z niej ”zleci” Każdy ma prawo oczywiscie robić tak jak uważa, ale niektóre kobiety z walki z kilogramami uczyniają wręcz sens swojego życia co po kazdym przegranym starciu powoduje, że są nieszczęsliwe. Dla tego uważam, że walka z wiatrakami u osób takich jak Wilk jest bezsensu, jest piosenkarką, a nie modelką. Tyle z mojej strony.

źle ją ubrali

Śmieszy mnie taka walka z kilogramami, niektórzy są przy kości tak mają i już. Walka z tym to jak walka z wiatrakami co widać dokładnie na jej przykładzie czy przykładzie innych pań z show biznseu jak Joasia Liszkowska Kelly Osbourne, Janet Jackson itd. Natury nie oszukasz, Kasia już chyba zaliczyła kilka “spektakularnych” schudnięć i wciąż tyje i chudnie, tyje i chudnie. Bez sensu, nawet na tych zdjęciach na górze jest już grubsza niż była jeszcze nidawno chyba świeżo po diecie. Jest urodziwa, ma fenomenalny głos, po co się scigac z naturą ?

ona przeciez byla najebana w choooj na tym wystepie ledwo panowala nad tym co robi skakala w kolko i w pewnym momencie sie nawet wyjebala hehe

biedna skzoa mi jej ale bardzo sexy jest;********

Mocny głos, ładna buzia i niesamowita charyzma. Fajnie, że schudła, mam nadzieję że się nie głodzi, tylko scena ma na nią taki zbawienny wpływ 😉 No i oby się nie zapędziła i nie zaczęła wyglądać jak szczypiorek 😀

super głos- niech ktos napisze jej wreszcie porządna piosenke

gość, 11-06-11, 13:55 napisał(a):gość, 11-06-11, 11:35 napisał(a):gość, 11-06-11, 11:23 napisał(a):Jeśli teraz schudła, to jak wyglądała wcześniej? Przecież to kobyła..:/ a ty pewnie chuda szkapa haha w dodatku brzydka!!A skąd takie wnioski? Kurde, mam dosyć ciągłego najeżdżania na mnie, kiedy coś tu napiszę. Ta panienka ma OKROPNĄ figurę i jest BRZYDKA. I jeśli chodzi o mnie: 1 – nie jestem osobą publiczną, byś mi mówiła, jaka jestem, bo to nie twoja sprawa. 2 – nie jestem chudą szkapą, mam kobiecą figurę i naprawdę duże powodzenie u facetów, więc chyba taka paskudna nie jestem :).Chyba że sami paskudni faceci za tobą biegają .A Kasia schudła i wygląda coraz lepiej tylko nóżki jeszcze grubiutkie są ale Kasiu trzymam kciuki za twoją karierę żebyś się rozwijała 🙂

przecież dalej jest gruba

oko jej ucieka

gość, 11-06-11, 11:35 napisał(a):gość, 11-06-11, 11:23 napisał(a):Jeśli teraz schudła, to jak wyglądała wcześniej? Przecież to kobyła..:/ a ty pewnie chuda szkapa haha w dodatku brzydka!!A skąd takie wnioski? Kurde, mam dosyć ciągłego najeżdżania na mnie, kiedy coś tu napiszę. Ta panienka ma OKROPNĄ figurę i jest BRZYDKA. I jeśli chodzi o mnie: 1 – nie jestem osobą publiczną, byś mi mówiła, jaka jestem, bo to nie twoja sprawa. 2 – nie jestem chudą szkapą, mam kobiecą figurę i naprawdę duże powodzenie u facetów, więc chyba taka paskudna nie jestem :).

ŁADNIE WYGLĄDA.

hmmm, troche za ciemne nogi w porownaniu do twarzy…

nogi ma jak sumo

matko boska, czemu wy nie mozecie sie nadziwic?! PRzecież ma okropną figurę! Wiele jej jeszcze brakuje, żeby można było powiedziec, że schudła.

super ,że schudła, ale to nie oznacza, że ma idealną figurę ..ta sukienka absolutnie jej nie pasuje:/

kto to jest??????????

No niestety to ona wlasnie przytyla po diecie, kto widzial wczesniejsze zdjecia wie o tym doskonale. Moim zdaniem tez wygladala w tej sukience bardzo niekorzystnie, zero biustu, odstajacy brzuch i grubasne nogi, oj nieladnie. Co do glosu, to tez nie byl jej najlepszy wystep. Ogolnie podzielam ktorys z tutejszych glosow ze Kasia Kowalska wygladala nie dosc ze rewelacyjnie to i pieknie zaspiewala- i to jest artysta.

gość, 11-06-11, 11:23 napisał(a):Jeśli teraz schudła, to jak wyglądała wcześniej? Przecież to kobyła..:/ a ty pewnie chuda szkapa haha w dodatku brzydka!!

niestety jest szczurowata z geby i ma grube nogi wiec nic nadzwyczajnego

i widać jakie prymitywy i debile piszą dla kozaczka1 tysiąc kalorii czyli 1 kcal….. jakim trzeba był debilem, żeby tego nie wiedzieć

Jeśli teraz schudła, to jak wyglądała wcześniej? Przecież to kobyła..:/

Ona jest super artystką naprawdę ją uwielbiam…powinna wygrać ona, a nie Zakopower, chociaż i tak lepsze to niż….głupiutka artystka Kazadi od 7 boleści

kasia kowalska wygladała wyjatkowo pięknie wczoraj-dajcie jej fotki prosze

jest ok … KASIU NIE TYJ JUŻ ANI NIE CHUDNIJ !

teraz super, już więcej nie musi chudnąć

jeszcze troche

gość, 11-06-11, 10:11 napisał(a):teraz super, już więcej nie musi chudnąćmoim zdaniem przydałoby się jeszcze z 7 kg

schudła i to dużo, pięknie!

wygląda super:)lubię jej głos i jej piosenkijest skromna

Ladniejsza była na buzi, kiedy miała więcej kg:/

bez przesady wcale dużo nie schudła

Kasia ma niestety mały biust, a nogi dosyć solidne, ale nie to jest chyba jednak najistotniejsze, tylko jej niesamowity głos. Nie wiem dlaczego beztalęcia się na siłę promuje, a takie osoby jak Kasia jakoś mają ciągle pod górkę