Katarzyna Cichopek odsłoniła brzuch na wakacjach. Rzadki widok….

Katarzyna Cichopek pokazała umięśniony brzuch  Katarzyna Cichopek pokazała umięśniony brzuch 

Katarzyna Cichopek na początku 2024 roku została wyrzucona z TVP. I choć początkowo wiele osób zakładało, że w konkurencyjnych stacjach nie będzie mogła szukać szczęścia, ostatecznie okazało się, że Polsat przywitał ją z otwartymi ramionami. Już niedługo zobaczymy ją oraz Maćka Kurzajewskiego w śniadaniówce Polsatu.

Kasia Cichopek pokazała swoją ogromną garderobę. Fani: „Paulina Smaszcz płakała jak to oglądała” (FOTO)

Katarzyna Cichopek pokazała umięśniony brzuch

A teraz, kiedy jeszcze obydwoje mają chwile przerwy wyjechali na urlop. Od tygodnia Kasia i Maciej przebywają na wakacjach w Grecji, skąd nie brakuje zdjęć na Instagramie. Natomiast jedna fotografia prezenterki zwróciła na nas szczególną uwagę.

Wiadomo, ile Katarzyna Cichopek może zarobić w Polsacie! „Wynegocjowała gwiazdorski kontrakt”

Kasia Cichopek do tej pory głównie pozowała w jednoczęściowych strojach kąpielowych, które zasłaniały brzuch. Tym razem gwiazda włożyła czerwone bikini, którym pochwaliła się na Instagramie.

Kolejny dzień w raju – napisała Cichopek

Jak się okazuje, 41-letnia gwiazda przez ten cały czas ukrywała umięśniony brzuch i dobrze zbudowaną sylwetkę.  Pod postem nie brakuje komplementów fanów:

  • Obłędna figura
  • Figura super
  • Bogini – piszą internauci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkraczają z nową inicjatywą! Zapomnieli już u „PnŚ”?

IG: katarzynacichopek
 
0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze