Katarzyna Cichopek mimo rozstania po długoletnim małżeństwie z Marcinem Hakielem, nadal promienieje, zaskakuje stylizacjami, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Gwiazda mimo burzy w sieci, nie wzięła sobie ani dnia wolnego. Bez wątpienia jest obecnie największą gwiazdą TVP i dlatego też po raz pierwszy poprowadzi słynny festiwal w Opolu razem z Maciejem Kurzajewskim.

Katarzyna Cichopek zdradziła KTO robi jej fotki na Insta! Uwierzylibyście?

Katarzyna Cichopek zawita w Opolu

Już w weekend Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski i wiele innych gwiazd Telewizji Polskiej zjedzie się do Opola na Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki. To wielkie wyróżnienie poprowadzić wieloletnie wydarzenie, dlatego też Cichopek postarała się o wyjątkową kreację.

Cichopek zmieniła prawnika. Szykują się na wojnę z Hakielem?

Gwiazda TVP zaufała projektantce Violi Piekut, która jest bardzo dobrze znana w świecie show-biznesu. Kasia pochwaliła się zdjęciem z przymiarek na swoim Instagramie. Aby nie zdradzać za wiele, pokazała jedynie tył sukni, a całą kreacje będzie można zobaczyć dopiero w Opolu.

Widzimy, że Cichopek zdecydowała się na suknię w szampańskim kolorze, z odkrytymi plecami, falbaną i trenem. Trzeba przyznać, że kreacja jest wyjątkowo ekstrawagancka.

Managerka Katarzyny Cichopek, Aldona Wleklak zdradziła nam, że do kreacji gwiazda założy biżuterię swojej marki Ya Cichopek! Prezenterka otworzyła swój pierwszy internetowy sklep w lutym tego roku, gdzie sprzedaje piękną biżuterię wysadzaną kamieniami oraz perfumy.

Link do sklepu TUTAJ!

Jak Wam się podoba?

„SE” twierdzi, że Kasia Cichopek rozbiła firmę męża. Mamy komentarz jej managerki, widzi TO inaczej!

IG: katarzynacichopek

scena z: Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Gałązka/AKPA