Katarzyna Cichopek wierna do bólu (FOTO)
Katarzyna Cichopek przybyła na imprezę TVP promującą nową jesienną ramówkę. Aktorka powinna chyba otrzymać miano najbardziej konserwatywnej panny salonów.
Jak zawsze elegancka, jak zawsze nienaganna. I jak zwykle z Marcinem Hakielem.
Piękna czarna sukienka, idealnie dobrana torebka i fryzura, zgrabne pantofelki.
I o czym tu pisać? Lepiej popatrzeć.
Wszystko pięknie, ale tego Hakiela, to bym nawet kijem nie tknęła…ble..
okropną ma sukienkę, ale buty całkiem całkiem 😉
Ta Kasia Cichopek to uwarza sie za nie wiedomo jak lubiana ;/ hahah… naiwna… niech wraca do lalek, bo na taka wyglada… Ale chlopaka to ma naprawde przystojnego… o bleee… juz mi nie dobrze… ten hakiel to jakis snop, gorzej pasztet… powodzenia włuzku kasiu… hahahah ;/
Przynajmniej jedna normalna w całym tym pustym polskim showbiznesie.
ale z nich ładna para
nie podoba mi się ta sukienka:)
idealna i aż nudna… jestem w stosunku do niej neutralna, ale przyznaje, ze czasem wydaje mi sie za bardzo przesłodzona i ułożona…:p eh! Głupia jestem, ale wolę Dodę;) i jej ostry charakterek. Jeśli chodzi o kreacje to… i tu powtórka…ładnie, nudno…:P na ostatnim zdjęciu to ona chyba Pietrka z ,,Rancza” całuje…;):***
okropni sa oboje, takie cieple kluchy.zygac sie chce
dosyć ich mam, chociaż bardziej cichopkowej, rzygam już tymi jej słodziutkimi uśmiechami i głupiutkimi zagraniami.
Ale ma tapety na gebie. Gdyby nie makijaz, niebyloby widac jej oczu. Tylko malenkie szparki.
na ostatnimzdjeciu wyglada staro (siwy dran)patrzcie na jej okropne kolananie dokustu ta sukienka ale to szczegol
JEJ KOLEś POWINIEN COS ODWALIć, ZROBIłOBY SIE CIEKAWIEJ 🙂
Nie przepadam za jej sztucznym uśmiechem w tv.
A do kogo to ona się przyssała na ostatnim zdjęciu?;)
Przynajmniej jedna normalna w tym całym “show-biznesie” polskim, ekhem.
on wyglada jak pokemon!!!
no i bardzo dobrze
tą sukienkę już ktoś miał, ale nie pamiętam kto ;p
Właśnie za tę “nienaganność” jej nie lubie O_o
gość, 26-08-08, 23:15 napisał(a):ona jest taka wiejska… :)MASZ COś DO WSI PAJACU?
od pewnego czasu nie lubię brunetek, ale K.C. jest ciepła, miałam okazję ją poznać i to naprawdę super babka, ZWYCZAJNA, nie zgrywa gwiazdy
Czy w y w kazdym musicie zauwazac miliard wad? Moim zdaniem bardoz ladnie wyglada. Lepiej popatrzcie na siebie zanim ocenicie kogoś innego,
ona jest taka wiejska… 🙂
gość, 26-08-08, 19:31 napisał(a):gość, 26-08-08, 18:16 napisał(a):boże cnotka niewydymka żygać sie chce Jak się rzyga przez rz to rzyga się dalej i więcej. Uważaj na klawiaturę.
Kolana PASKUDNE!!! I z udami coś nie tak.
ten jej chłopak to ma jakąś wadę ust
Ładnie wyglądała :D*
Powiem szczerze. Nie wiem co Kasia widzi w Marcinie. Gdyby chciała miała by przystojniejszego faceta, ale cóż. Miłość… :))
kasia jest piękną kobieta, mogłaby mieć każdego, ale cóż, miłość ślepą jest 🙂
ale hakiel powinien zdecydowanie zamykac buzie, gdy pokazuje sie ludziom
gość, 26-08-08, 18:16 napisał(a):boże cnotka niewydymka żygać sie chce Jak się rzyga przez rz to rzyga się dalej i więcej. Uważaj na klawiaturę.
gość, 26-08-08, 18:52 napisał(a):On to głupi pedał, a ona głupia trzpiota :/I dlatego, ze są takimi idiotami zarobili miliony. Nie to co Ty! Ty jesteś mądry dlatego jesteś biedny.
On to głupi pedał, a ona głupia trzpiota :/
boże cnotka niewydymka żygać sie chce
ona sie stroi a on jak zwykle w jeansach ;/
kolana koszmar!
Jaki crazy frog j’ebany
on wygląda jakby miał wodogłowie….
buuu moja bluzka :(:(:(
no nie cos jest nie tak z tymi kolanami jak siezi :-///////Kasia moze Wy tyle nie tańczcie :-///chociaż może i tańczcie, bo jak Hakiel nie będzie miał z kim, to sobie gdzieś poszuka. a taki z Was chodzący ideał :-///
krasnal… popatrzcie na zdjęcie 3 od końca… jakie ona ma nogi… okropna aktorka… a takiego sobie wybrała faceta chyba po to żeby dzieci straszyć dookoła
Jak można pokazywać tak okropne kolana? są tak zniekształcone, jakby panna Cichopek całe poprzednie życie myła podłogi na kolanach!
hehehe tak tak chodzący ideał… tylko buty nie z tej bajki :-///
masakra jaki on jest brzydki
Hakiel ma ryj jak Robocop
tylko jedno do niej nie pasuje-Hakiel!!!!
wyglada jak jolka kwasniewska
ale ten hakiel ma dziewny usmiech (przez to uzebienie)
Przepiękna dziewczyna i b.elegancko ubrana .Osoby krytykujące marzą o takim wyglądzie ,ale porzyć to dobra rzecz,samo nie przyjdzie .
sukienke ma super:)