Katarzyna Cichopek jest w gronie byłych pracowników TVP, którzy po zmianie władzy musieli pożegnać się z pracą na Woronicza. Celebrytka przez ponad 3 lata współprowadziła poranny format „Pytanie na śniadanie”. Jak dziś więc wygląda jej sytuacja zawodowa? Wydaje się, że była żona Marcina Hakiela nie ma na co narzekać.

Marcin Hakiel zostanie OJCEM! Jego nowa ukochana pokazała ciążowy brzuszek (FOTO)

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu

Gdy 41-latka otrzymała wypowiedzenie umowy, wciąż była w nienajgorszej sytuacji. Kasia mogła bowiem dalej liczyć na angaż w serialu „M jak miłość”. Poza tym niemałe pieniądze zgarniała też, będąc aktywną w social mediach. Dodajmy również, że wraz ze swoim partnerem, dziennikarzem – Maciejem Kurzajewskim, prowadzi autorski podcast „Serio?”. Wygląda jednak na to, że celebrytka nie musiała na długo żegnać się z telewizją…

Ostre zmiany na festiwalu w Opolu! Organizatorzy zrywają z 22-letnią tradycją

Przypomnijmy, że zanim Cichopek została gwiazdą Telewizji Polskiej, próbowała swoich sił w Polsacie. Kilkanaście lat temu prowadziła takie programy jak: „Jak oni śpiewają” czy „Just the Two of Us. Miała również okazję stanąć na scenie jako konferansjerka podczas festiwalu Top Trendy, organizowanego przez stację. Pomponik donosi też, że już niedługo, bo 25 maja, ponownie przyjdzie jej pracować przy tym muzycznym wydarzeniu. Co na to agent Katarzyny? Mężczyzna potwierdza te informacje.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy – wyjaśnia Patryk Wolski.

Marcin Hakiel ponownie zostanie tatą! Tak na nowinę zareagowała Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek, fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA