Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, chyba bardziej jest już influencerką niż aktorką, czy prezenterką. Gwiazda niemal codziennie pokazuje swoje codzienne stylizacje, czy rodzinne chwile. Ostatnio pochwaliła się fotką ze spaceru i zaliczyła wtopę!

Kasia Cichopek pozuje na plaży. Fanki zachwycone jej kostiumem kąpielowym

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Katarzyna Cichopek udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w białych spodniach, zimowych butach i brązowym kożuszku. Oczywiście pod postem dostała mnóstwom komplementów dotyczących stylizacji. Jednak niektórzy z nich zwrócili też uwagę na opis zdjęcia.

Witaminka D ☀️ łapie ostatnie promienie słońca. Nie przepadam za listopadem 😏 ale jak na razie nie jest najgorzej. Oby tak dalej…  – napisała Cichopek.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na BUDOWIE!

Wydaje się, że gwiazda nic takiego złego nie napisała, a jednak… czujni internauci zwrócili uwagę prezenterce, że popełniła błąd z dziedziny biologii.

Skóra nie syntetyzuje witaminy D pod wpływem słońca od początku października do końca kwietnia.

W listopadzie nie ma syntezy witaminy D w naszym klimacie – czytamy pod postem.

Jak działa witamina D?

Witamina D powstaje pod wpływem energii słonecznej w głębszej warstwie komórek skóry. Wytwarzanie witaminy D w wyniku promieni UVB może być ograniczona w okresie jesienno-zimowym, dlatego lekarze zalecają suplementację. Skóra syntezuje witaminę D jedynie od końca kwietnia do początku września.

Marcin Hakiel nie mógł się powstrzymać – zostawił niegrzeczny komentarz pod zdjęciem Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek Fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Cichopek Fot. Gałązka/AKPA