Na początku maja Katarzyna Dowbor została zwolniona z programu „Nasz nowy dom”, a rzekomym powodem zwolnienia miały być problemy zdrowotne Dowbor oraz „wyczerpujący emocjonalnie i fizycznie” format programu. Dziennikarka szybko jednak zdementowała te pogłoski, zapewniając, że jest w pełni sił. Następnie okazało się, że Edward Miszczak nie był w stanie nic zarzucić pracy Dowbor i zamiast tego, zasłaniał się statystykami show, a prawdziwym powodem zwolnienia miało być… narobienie szumu wokół programu, by zwiększyć jego oglądalność.

Katarzyna Dowbor ujawnia PRAWDZIWY powód zwolnienia?!

Jakiś czas później Katarzyna Dowbor udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, że po zwolnieniu z programu dostała całą masę propozycji zawodowych, które w spokoju i z rozmysłem może przeanalizować. Przyznała też, że pierwszy raz od 10 lat ma czas na odpoczynek i zajmowanie się ukochanym domem oraz ogrodem:

Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par. Ale czas jest bardzo dobrym doradcą, na spokojnie (…) Muszę otworzyć te drzwi do końca, zadeklarować się.

Katarzyna Dowbor szykuje się do nowej pracy? „Otworzyły się przede mną drzwi”

Katarzyna Dowbor ma już nową pracę. Została prowadzącą w programie o wnętrzach

Teraz okazuje się, że dziennikarka „otworzyła te drzwi” i przyjęła propozycję pracy. Jak donosi Pudelek, Katarzyna Dowbor została prowadzącą w Canal+ Domo, gdzie dostała program wnętrzarski:

Bezrobocie Kasi nie trwało zbyt długo. Już podobno znalazła nową posadę w telewizji – zdradza osoba z otoczenia gwiazdy. Nie będzie to jednak żaden duży program emitowany na antenie TVN-u. Kasię przygarnęła mała stacja Canal+ Domo, która specjalizuje się w tematyce urządzania wnętrz i porad na temat domów, mieszkań i ogrodów. Odetchnęła z ulgą, że udało jej się zaczepić w nowym miejscu – przekazał serwisowi informator.

Okazuje się też, że nowy program da jej trochę swobody i będzie mogła skupić się nie tylko na swoim ukochanym ogrodzie i domu, ale również rozwijaniu swoich mediów społecznościowych:

Jeśli wszystko się powiedzie, to nowy program z pewnością będzie wymagał mniejszej dyspozycyjności niż „Nasz Nowy Dom” i pozwoli jej skupić się na dodatkowych „chałturach” i rozwijaniu profili w mediach społecznościowych, do czego bardzo namawiają ją dzieci.

Nie możecie się doczekać, by znów zobaczyć ją na ekranie?

Katarzyna Dowbor zapozowała z córką. Mają identyczne uśmiechy! (ZDJĘCIE)

pasekkozak