Katarzyna Dowbor wyjawiła, jakie są jej relacje z synem i synową. “Inaczej to trochę wygląda…”
Katarzyna Dowbor od lat pracuje w telewizji. Dziennikarka była w przeszłości związana między innymi z Polsatem, niemniej kilka lat temu stacja podziękowała jej za współpracę. Z pomocną dłonią na początku 2024 roku przyszła Telewizja Polska, która zaproponowała 65-latce ponownie prowadzenie „Pytania na śniadanie”. Kilka miesięcy później syn prezenterki, Maciej Dowbor, także pożegnał się z Polsatem i… zatrudnił w TVN.
Marina zaprezentowała w sieci nowe wideo. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej dzieci!
Jak wyglądają dziś wyglądają relacje Katarzyny i jej syna? Jak zapewniają w wywiadach, są naprawdę silne i dobre. Podobnie zresztą więzi z synową, czyli Joanną Koroniewską. Zresztą cała trójka nierzadko pokazuje się wspólnie w sieci. Czy ich życie rodzinne prezentują się tak, jak na zabawnych filmikach? Katarzyna uchyliła rąbek tajemnicy.
Katarzyna Dowbor mówi o relacjach z synem i synową
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska doskonale odnajdują się nie tylko w mediach tradycyjnych, lecz także – a może i przede wszystkim – w społecznościowych. Małżeństwo od lat tworzy zabawne materiały wideo. Na filmikach czasami pokazują też Katarzynę Dowbor. Oczywiście nie brakuje wówczas żartów o teściowych, synowych czy synkach mamusi… Ostatnio jednak rodzinnie żartowali ze swojej zawodowej sytuacji. Katarzyna współpracuje bowiem ze śniadaniówką TVP, a Maciej budzi Polaków u konkurencji… 65-latka wyjawiła jednak, że na co dzień ich życie nie wygląda jak na rolkach z Instagrama.
Gwiazda TVP oskarżona przez byłego męża o zdradę! „Prowadziła PODWÓJNE ŻYCIE przez ponad 2 lata”
To są pomysły [przyp. red. filmy w social mediach] mojego syna, który jest niezwykle twórczy, jeśli chodzi o filmiki na Facebooku, Instagramie, co mnie bardzo śmieszy. Ja lubię te ich filmiki – Asi i Maćka. No oczywiście inaczej to trochę wygląda, ale czego się nie robi dla dobrego filmu – powiedziała Dowbor w rozmowie z „Super Expressem”.