Katarzyna Dowbor ma za sobą wiele związków, w tym trzy małżeństwa. Choć żadne z nich nie zakończyło się happy endem, dziennikarka najczulej wspomina swój związek z Jerzym Baczyńskim, którego nazywała „miłością swojego życia”. Niestety, mężczyzna miał już żonę i syna, których nie chciał porzucić dla Dowbor. Mimo to, para przez pewien czas trwała w nieformalnym związku, z którego w 1999 roku przyszła na świat ich córka, Maria Dowbor-Baczyńska. Choć Katarzyna miała już syna (Maciej Dowbor) z pierwszego małżeństwa, w wywiadach wielokrotnie wspominała, że drugie dziecko było bardziej świadomą i dojrzałą decyzją, a późne macierzyństwo, to najlepsze co ją spotkało.

Wszystkie wielkie miłości Katarzyny Dowbor – żadna nie skończyła się „happy endem”

Dziś Maria jest już dorosłą, 24-letnią kobietą. Wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii, gdzie początkowo studiowała filozofię i psychologię. W trakcie pandemii zmieniła jednak plany i wróciła do kraju, by studiować antropologię i socjologię. Dowbor w jednym z wywiadów przyznała, że jej córka „świetnie pisze i znakomicie odnajduje się w reportażu”. Obie kobiety pozostają w ciągłym kontakcie i są sobie niezwykle bliskie, pomimo różnych osobowości:

Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: „Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj” (śmiech). Mania działa na mnie jak balsam. Wkurzam się, coś mi nie pasuje, a moje dziecko mówi: „Ale mamo, zastanówmy się, może można inaczej, może nie od tej strony” – opowiadała dziennikarka w rozmowie z Aliną Mrowińską.

Katarzyna Dowbor szykuje się do nowej pracy? „Otworzyły się przede mną drzwi”

Katarzyna Dowbor na wspólnych wakacjach z córką. Wyglądają jak siostry

Teraz mama z córką pojechały na egzotyczne wakacje do Hiszpanii, a Katarzyna Dowbor podzieliła się fotkami i nagraniem z wyjazdu. Zapozowała też z córką do wspólnego zdjęcia, na którym wyglądają prawie jak siostry, a uwagę zwracają identyczne uśmiechy!

W komentarzach nie zabrakło też komplementów w stronę obydwu pań:

  • Piękna mama to i piękna córka

  • Piękne kobiety, młode uśmiechnięte, wyglądacie jak siostry

  • Cudna relacja jak widać

  • Udanych wakacji piękne kobiety

  • Pozdrawiam cieplutko, takie jesteście kochane i piękne

  • Ale cudowną relację macie

IG: katarzyna_dowbor_official

IG: katarzyna_dowbor_official

Rodzina Dowborów plecie wianki. Pomaga im Magda Gessler (ZDJĘCIA)

pasekkozak