Katarzyna Glinka zyskała dużą popularność dzięki rolom w wielu serialach. W ostatnim czasie jednak rzadziej można zobaczyć ją na ekranie. Aktorka jednak nie zniknęła z mediów i regularnie przypomina o sobie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje najróżniejsze zdjęcia.

Katarzyna Glinka wyprowadza się NA STAŁE z Polski?! Wybrała wyjątkowe miejsce

Katarzyna Glinka pokazała się topless

Ostatnio Glinka zdecydowała się zamieścić odważne zdjęcie. Niektóre panie być może nawet nie zdecydowałyby się pozować do takiej fotki, a co dopiero publikować ją na Instagramie. Katarzyna Glinka pozuje topless! Przy okazji zdradziła we wpisie, kiedy czuje się najlepiej w swoim ciele.

Przyznała, że zdecydowanie bardziej woli, kiedy jest szczuplejsza. Nawet jeśli niektórzy uważają, że być może wygląda na „zbyt chudą” to ona właśnie taką siebie lubi. Jak zauważyła, bycie szczupłym to czasami pewna wada.

Chuda czy gruba? Jaką wersję siebie najbardziej lubicie? Ja lubię siebie w wersji slim. No może aż tak jak na tym zdjęciu to nie. Wtedy trochę przesadziłam, ale generalnie dobrze się czuję w wersji „za chuda”. No tak mam i tyle. Szkoda tylko, ze przy takim rozmiarze adekwatnie maleją atrybuty kobiecości – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)


ZOBACZ TEŻ:

Katarzyna Glinka kilka miesięcy po porodzie pokazała się w BIKINI. Przyznała, że kiedyś się tego wstydziła

W jakim wózku Katarzyna Glinka wozi syna? „Jak bolid F1. Wypasiony, że hej!”

Katarzyna Glinka na ściance

Katarzyna Glinka/fot. AKPA

Katarzyna Glinka w programie tv

Katarzyna Glinka/fot. AKPA