Kilka dni temu „Super Express” dowiedział się, że Katarzyna Glinka zerwała zaręczyny z Jarosławem Bienieckim. Bliska znajoma aktorki powiedziała w tabloidzie, że nie mogła znaleźć stabilnego życia u boku narzeczonego.

To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło – czytamy w „SE”.

Podobno aktorka już rok temu przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała dla rodziny. Glinka potwierdziła „Pudelkowi”, że zakończyła związek.

Katarzyna Glinka rozstała się z Jarosławem Bienieckim!

Katarzyna Glinka wystąpiła o alimenty dla syna

Aktorka będzie walczyć o alimenty dla 2-letniego syna Leona. Dla „Plotka” potwierdziła, że zadba o przyszłość dziecka.

Jak każda rozsądna i odpowiedzialna mama chcę zadbać również o bezpieczeństwo finansowe naszego syna. Zajmie się tym prawnik – powiedziała Plotkowi Katarzyna.

Według „SuperExpressu” para nie rozstała się w przyjaznych stosunkach, bowiem kontaktuje się tylko za pośrednictwem prawników.

Katarzyna Glinka wprowadziła się do nowego domu! Jednak nie tak sobie ten moment wyobrażała

Chociaż Katarzyna Glinka nie pokazuje smutku w mediach społecznościowych, to można tylko się domyślać, że to ogromny cios dla gwiazdy. Ostatnio w rozmowie z „Żurnalistą” wyznała, że jej największą porażką w życiu był rozwód z pierwszym mężem, więc z pewnością drugie rozstanie także mocno przeżywa:

To rozwód, rozpad rodziny. Dla mnie rodzina była ważna, to że się tak posypało. Dzisiaj to jest bardzo proste, nie udaje się, nie zgadzamy się, dziękuję i tyle. (…) Chciałam ją mieć (red. rodzinę), czułam, że to jest do pogodzenia: kariera i dziecko i rodzina…-  tłumaczyła Katarzyna.

Katarzyna Glinka u Żurnalisty przyznała, że jej największą porażką w życiu był ROZWÓD

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Glinka Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA