Katarzyna Glinka obecnie jest związana z partnerem Jarosławem Bienieckim. Półtora roku temu powitali na świecie syna, Leona. Kiedy ich rodzina się powiększyła, zdecydowali się na budowę domu, o czym gwiazda relacjonowała szczegółowo na swoim Instagramie. Aktorka ma także syna Filipa z poprzedniego małżeństwa.

Katarzyna Glinka pokazała się topless. „Przy takim rozmiarze adekwatnie maleją atrybuty kobiecości”

Katarzyna Glinka wprowadziła się do domu

Według tygodnika „Na Żywo” Katarzyna Glinka miała już święta Bożego Narodzenia spędzić w nowym domu. Jak widać, nie wyrobili się z remontem. Dopiero pod koniec lutego poinformowała, że w końcu z rodziną wprowadzili się do nowego gniazdka.

Katarzyna Glinka jest wściekła. Sława przeszkadza jej w remoncie domu

Niestety ich przeprowadzka zbiegła się w czasie z atakiem Rosji na Ukrainę. Gwiazda przyznaje, że nie o takiej przeprowadzce marzyła:

Wprowadziliśmy się. Jest słoń na szczęście…. Jednak nie ma wielkiej celebracji i radości, o jakiej marzyłam przez tyle miesięcy. Nie umiem wyobrazić sobie tego co czują Rodzice swoich dzieci, mieszkańcy Ukrainy…. Ja odczuwam ogromny lęk, smutek i żal. O dzieci największy….. To, co dzisiaj cieszy moje serce i naprawdę wzrusza do łez to ilość pomocy, jaką Polacy organizują dla Ukrainy. Kochani !!!!!! Jesteście wspaniali – napisała Glinka.

Katarzyna Glinka odniosła się do plotek o rozstaniu: „Błagał, błagał i ubłagał”

Katarzyna Glinka, Jarosław Bieniecki Fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Glinka Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA