Katarzyna Grabowska i Damian Kulec poznali się w 2013 roku na planie serialu „Komisarz Alex”. 5 lat później zakochani postanowili sformalizować swój związek i w 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. I choć zarówno córka Andrzeja Grabowskiego, jak i jej partner, raczej nie zdradzają zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, informacją o błogosławionym stanie aktorki chętnie podzielili się z fanami. Podobnie zresztą jak wiadomością o tym, że ich pierwsze dziecko właśnie przyszło na świat!

Andrzej Grabowski zostanie dziadkiem. Jedna z jego córek poinformowała, że jest w ciąży

Katarzyna Grabowska urodziła córkę

Kasia Grabowska i Damian Kulec właśnie zostali rodzicami! Rodzinną fotografię – pierwszą w trójkę – aktorka opublikowała na Instagramie. 30-latka zdradziła, że wraz z mężem doczekali się córeczki. Dziewczynka otrzymała imię Jagoda.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu !!!! 🙂 dziękuje Ci losie za zdrową, piękna córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuje, że zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby takie właśnie było ! Dziękuje że nas wybrałaś – napisała na Instagramie Kasia.

Przypomnijmy, że jest to trzecia wnuczka Andrzeja Grabowskiego. Aktor jest dziś też dziadkiem 9-letniej Hani i 3-letniej Basi, czyli pociech swojej drugiej córki, Zuzanny Grabowskiej.

Andrzej Grabowski opowiedział o śmierci brata. Dowiedział się o niej w „Tańcu z gwiazdami”

Kozaczek serdecznie gratuluje i życzy wiele miłości!

Katarzyna Grabowska, fot. AKPA

Katarzyna Grabowska, fot. AKPA

Katarzyna Grabowska, Damian Kulec, fot. AKPA

Katarzyna Grabowska, Damian Kulec, fot. AKPA