Katarzyna Sokołowska zaistniała w telewizji jako jurorka „Top Model”, ale od lat jest reżyserką najbardziej znanych pokazów mody w Polsce. Ostatnio zaskoczyła fanów, informując, że spodziewa się dziecka. Gwiazda do tej pory nie obnosiła się ze swoim życiem prywatnym, więc było to dość duże zaskoczenie.

Tak mieszka Katarzyna Sokołowska – MUSICIE zobaczyć ten widok z okien, WOW!

Katarzyna Sokołowska w ciąży

Katarzyna Sokołowska w pięć minut po ogłoszeniu ciąży znalazła się pod obserwacją mediów. Natomiast reżyserka pokazów mody wcale nie zamierza wykorzystywać popularności: nie chwali się ciążowymi kształtami na Instagramie i nie opowiada w wywiadach o swoim błogosławionym stanie.

Jurorka „Top Model” w majówkę wyjechała do Trójmiasta z przyjaciółmi m.in. z duetem MCC i Robertem Kupiszą oraz swoimi pupilami, czyli Helenką i Stefanią.

Katarzyna Sokołowska udzieliła pierwszego wywiadu z partnerem. „Być może jest to cecha, którą nie każdy w niej widzi”

Wczoraj Sokołowska zaprezentowała się w dość zabawnej stylizacji, na którą internauci wyjątkowo zwrócili uwagę: miała na sobie luźną, długą bluzkę z rysunkiem Snoopy’ego. Jej niebieskie ubranie spowodowało lawinę komentarzy, że na świat z pewnością przyjdzie syn.

Będzie synuś

To będzie synuś

Będzie synuś Mamusi i dwóch króli w domu – czytamy pod postem. 

Reżyserka pokazów mody stara się nie eksponować ciążowych kształtów. Na wszystkich zdjęciach w mediach społecznościowych ma obszerne, luźne looki, w których ciężko zobaczyć zaokrąglony brzuszek.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres [email protected] ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!