Rodzina królewska musi przestrzegać wiele protokołów. Wydawałoby się, że ich życie jest jak z bajki, jednak tak naprawdę są zamknięcie w złotej klatce. Czego Meghan Markle nie potrafiła zrozumieć, zrzekając się królewskich tytułów.

Tak Michael Douglas i Lady Gaga wspierają Ukrainę

Kate i William złamali protokół

Jedną z najważniejszych zasad rodziny królewskiej jest zakaz wypowiadania się na tematy polityczne: mają być apolityczni i jedynie wspierać naród w trudnych chwilach.

Księżna Kate i książę William właśnie ten protokół złamali. Po pięciu dniach wojny na Ukrainie postanowili wydać oświadczenie i wesprzeć Wołodymyra Zełenskiego:

W październiku 2020 r. mieliśmy przyjemność spotkać prezydenta Zełenskiego i pierwszą damę i dowiedzieć się, że z nadzieją i optymizmem patrzą na przyszłość Ukrainy. Dzisiaj stoimy za prezydentem i wszystkimi obywatelami Ukrainy w ich bohaterskiej walce o tę przyszłość – czytamy.

Wołodymyr Zełenski docenił zachowanie pary książęcej Cambridge i odpisał im na oświadczenie: 

Olena i ja jesteśmy wdzięczni księciu i księżnej Cambridge, że w tym kluczowym momencie, kiedy Ukraina odważnie przeciwstawia się inwazji Rosji, stoją przy naszym kraju i wspierają naszych dzielnych obywateli. Dobra wola zatriumfuje – napisał na Twitterze.

Internauci odkopują stare filmy Wołodymyra Zełenskiego. Tańczył w szpilkach i lateksie

Meghan Markle i Harry już kilka dni temu skomentowali sytuacje na Ukrainie. Na stronie internetowej Archewell wydali oświadczenie.

Książę Harry i Meghan, książę i księżna Sussex oraz my wszyscy w Archewell sprzeciwiamy się temu naruszaniu prawa międzynarodowego i humanitarnego i zachęcamy globalną społeczność i jej przywódców, aby zrobili to samo.

18-letnia nieślubna córka Putina jest szykanowana w social-mediach

Księżna Kate i książę William fot. PA Images / Forum