Meghan Markle zaskoczyła wszystkich swoją suknią ślubną. Wszyscy spodziewali się spektakularnego projektu, tymczasem zobaczyliśmy suknie, która była prosta i skromna.

Księżna Kate założyła na ślub tę samą sukienkę po raz TRZECI! Znamy powód

Media długo rozpisywały się na temat sukni ślubnej Meghan. Wszyscy byli pewni, że będzie chciała przyćmić suknię ślubną Kate Middleton. Nic bardziej mylnego. Meghan postawiła na prostotę. Brak było koronek, dużej ilości tiulu i innych szykowności.

Przypomnijmy sobie suknie ślubną Kate Middleton . Została ona zaprojektowana przez Sarah Burton, projektantkę domu mody Alexandra McQueena, znanego z ekstrawaganckich projektów. Suknia była tradycyjna, wykonana z koronki w kolorze kości słoniowej.

Zdobił ją bardzo długi tren, prosty welon, na górze Kate miała piękną tiarę. Kate według zasad dworskiej etykiety miała zasłonięte ramiona. Ślubny makijaż wykonała sobie sama, włosy miała rozpuszczone pod gładką warstwą tiulu. Mimo wcześniejszych zapewnień Kate miała nie mieć na sobie welona.

Meghan miała na sobie suknie projektu Clare Waight Keller z domu mody Givenchy. Zaszokowała wszystkich niesamowicie prostym, a zarazem efektownym projektem kreacji. Jedwabna suknia miała lekko połyskujące wykończenie. Do tego długi haftowany welon.

Wpadka na ślubie Meghan i Harry’ego! Suknia Pippy to PLAGIAT!

Upięcie Meghan budzi wiele dyskusji w Internecie. Niedbałe włosy i wychodzące kosmyki wzbudzają zainteresowanie i wiele komentarzy. Internauci zastanawiają się czy był to zamierzony cel, czy niedbałość przodu fryzury to przypadek.

Co ciekawe Meghan miała minimalny makijaż. Nie dostrzeżemy na nim różu do policzków, bronzera, czy cieni do powiek. Co poniektórzy twierdzą, że za bardzo świeciła jej się twarz i powinna była przypudrować nosek 😉 Naszym zdaniem wyglądała bardzo naturalnie, ale i z klasą.

Która suknia była piękniejsza?

Kate Middleton czy Meghan Markle. Która suknia ślubna była piękniejsza?

Kate Middleton czy Meghan Markle. Która suknia ślubna była piękniejsza?
Kate Middleton czy Meghan Markle. Która suknia ślubna była piękniejsza?
Kate Middleton czy Meghan Markle. Która suknia ślubna była piękniejsza?