Katy Perry bez polotu (FOTO)

katy-perry-56-R1 katy-perry-56-R1

Katy Perry najwyraźniej kończą się pomysły na stylizacje.

Niedawno zaskoczyła wielkim ozdobnym kapeluszem. Ale to był chyba “wypadek przy pracy\” – od tamtej pory jest coraz bardziej nudno i przewidywalnie.

Na imprezie po wręczeniu Oscarów Perry pojawiła się w niebieskim bobie i kreacji, która przeszłaby bez echa, gdyby Katy stanęła ramię w ramię z gwiazdami oscarowej gali.

Było nudno i bez polotu.

Podzielacie nasze zdanie?

\"Katy

\"Katy

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

38 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Kiedy czytam komentarze po raz kolejny uświadamiam sobie jak bardzo czymś indywidualnym jest piękno i jak to co dla jednych jest jego okazem, dla innych jest czymś przeciętnym i nie wartym uwagi 😉 Sama jestem zdania, że Katy jest bardzo ładną kobietą i nie uważam również, żeby wyglądała źle na tych zdjęciach. Kreacja może faktycznie nie jest ‘zaskakująca’ ale przecież to nie cyrk.

coś wam na mózg padło chyba.czy trzeba zaskakiwać żeby dobrze wyglądać?! Perry wypadła świetnie! choć osobiście nie lubię jej niebieskich włosów.

Chyba cos sie kozaczkowi pomylilo! Piekna sukienka i super fryzura!

jest przeciętnej urody, więc powinna się jakoś udekorować długimi, nie niebieskimi włosami, a nie robić się na dziwolaga

ładnie ma uczesane włosy właśnie 🙂

A mi się podoba Katy w takim wydaniu… Może i jest trochę kiczowato, ale nawet nie tak źle

I tak jest śliczna! To niesamowite, żeby w tak odjechanym kolorze włosów wyglądać tak pięknie:)

gość, 28-02-12, 17:35 napisał(a):Moim zdaniem ma przeciętną urodę 🙂 Rihanna jest dużo ładniejsza.Rihanna jest paskudna i nieproporcjonalna ;/ ma wstrętny rozpłaszczony nochal i wielgachne, łyse czoło, a do tego tłusty tyłek i grube nogi, za to zupełnie nie ma piersi. no masakra!

Moim zdaniem ma przeciętną urodę 🙂 Rihanna jest dużo ładniejsza.

to już któryś z kolei wpis na kozaczku a Katy i krytykowanie jej kiedy WYGLĄDA NAPRAWDĘ DOBRZE. mi się podoba, o wiele bardziej wolę ją w takim delikatniejszym wydaniu, ale kozaczkowi jak zwykle nikt nigdy ni dogodzi 😉

Ładnemu we wszystkim ładnie, a ona jest prześliczna z każdym kolorem włosów i w każdej niemodnej szmatce.

czemu wam sie nie podoba wygląda świetnie!

Jakby założyła coś ‘mocniejszego’ też byście narzekali. :)Podoba mi się, ładna jest. 😉

Na zdjęciu z profilu brzuszek ma lekko ciążowy 🙂

bardzo ladna sukienka. delikatna, charakterna i dziewczeca. widac kto pisze te artykuly kozaczkowe. i widac czemu je pisze…bo nigdzie indziej pracy nie dostanie.

B.ładna sukienka i włosy też jej pasują, w czym wy macie problem?

GDYBY NIE TE RĘKAWY..

fajnie wyglada

ładnie wyglada, kozaczkowe dewoty się nie znają

Chętnie bym widziała taką suknię w mojej szafie. Nie wiem, co jest nie tak wg Kozaczka. Proste stylizacje bardzo służą Kaśce, powinna iść w tę stronę.

nie wiem o co ci redakcjo kozaczka chodzi, wyglada slicznie w tej sukience i o dziwo w niebieskich wlosach jest jej super

Dziwna z makjiazem,a bez makjiazu to potwórwytrzeszcz gałów i jakby deską w ryj dostała,rihana nie jest zla bez makjiazu,ale ona to czort nie przeciętny.

A mnie się podoba Perry:)

nie lubię jej ale w końcu wygląda odpowiednio do swojego wieku i okazji

oczywiscie ze sie zgadzam,ona to wogole cala jest jedna wielką tragedią…oraz jej ,,muzyka”dziwne ze ktos jej piosenki kupuje…no tak glupie dzieci,dzis tylko o to chodzi,a nie o talent i dobry tekst.

Nie podoba mi się jej stylizacja, ładna dziewczyna, ale te włosy… takie zbędne udziwnianie

Jak nie jest nudno to też narzekacie jak na ten kapelusz. ;/Wygląda pięknie, makijaż + te włosy, to najlepsza stylizacja w niebieskich włosach.

to pooscarowa gala, nie oczekujcie ze znow wystroi sie jak apetyczny cukierek, coraz bardziej myslne staja sie opinie redaktorek kozaczka

prześliczna sukienka!

nie nie zgadzam sie suknia jest po prostu przecudan a katy tak piekna ze w kazdych wlosach jej ladnie

gość, 28-02-12, 05:24 napisał(a):Ladnie wyglada, fajna sukinka, ladnie obciete wlosy.Nie lubie tych dziwnych kolorow wlosow ale ona wyglada w tym lepiej niz w tradycyjnych kolorach. Dobrze ze nie probuje byc kolejna gaga.popieram

okropnie nie wiem co do głowy jej przyszło z tymi włosami wygląda okropnie

Katy bez sensu stawia na kicz

To piekna kobieta, czy naprawde musi swiecic cyckami zeby byl ‘polot’? Zreszta czy same niebieskie wlosy to nie ekstrawancja? Moim zdaniem wygladala swietnie!

A mnie sie bardzo podoba stylizacja i Katy rowniez.

nie nie podzielamy, a co miala polnaga sie pojawic jak wiele gwiazdek teraz ? piékna sukienka odpowiednia na imprezé,

Ladnie wyglada, fajna sukinka, ladnie obciete wlosy.Nie lubie tych dziwnych kolorow wlosow ale ona wyglada w tym lepiej niz w tradycyjnych kolorach. Dobrze ze nie probuje byc kolejna gaga.

Wzór na sukience niezbyt ładnie się układa