Kazimierz Marcinkiewicz dołączy właśnie do grona gwiazd, które próbują swoich sił w sportach walki. Premier znany głównie z głośnego małżeństwa z Isabel Marcinkiewicz, weźmie udział w charytatywnej gali.

Isabel i Kazimierz Marcinkiewiczowie – oto historia romansu

Kazimierz Marcinkiewicz – walka charytatywna

Collins Charity Fight Night ma odbyć się na początku czerwca w Warszawie. Były premier zdradził kilka szczegółów dotyczących jego występu na sportowej gali.

Najwięcej emocji wzbudziła kwestia stroju Kazimierza Marcinkiewicza. Wiele osób zastanawiało się, czy były premier wystąpi bez koszulki. Eks mąż Isabel Marcinkiewicz rozwiał wszelkie wątpliwości.

Która pierwsza dama miała podstawowe wykształcenie i kto nauczył Polaków jeździć windą? Takie były żony polskich prezydentów

Jeśli mogę zgromadzić publiczność i pieniądze, to dlaczego mam się nie zaangażować? A chyba mogę pomóc, bo dostałem już nawet propozycję reklamy na sobie podczas walki, ale ją odrzuciłem. Będę walczył w podkoszulku. Być może przyjmę na niego jakąś reklamę. Natomiast myślę o tym, by na ciele pokazać inne wartości, niereklamowe i nie za pieniądze – zdradził w rozmowie ze Sport.pl, zaznaczając, że tatuaże będą miały charakter polityczny.

Kazimierz Marcinkiewicz dość dobitnie sprecyzował swoje myśli.

Nie mamy praworządności, natomiast mamy partię Prawo i Sprawiedliwość, która nie ma nic wspólnego ani z prawem, ani ze sprawiedliwością. Polska staje się zaściankiem Europy – dodał.

Isabel Marcinkiewicz łzawo o rozstaniu z mężem

Będziecie oglądać?

Liroy, Kazimierz Marcinkiewicz, fot. Baranowski/AKPA

Kazimierz Marcinkiewicz, Isabel Olechowicz-Marcinkiewicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Kazimierz Marcinkiewicz, Premiera książki Sylwii Koperskiej „Wilczyca. W pogoni za wolnością”, fot. Kurnikowski/AKPA