Kelly Osbourne ma 36 lat i jest córką lidera grupy Black Sabbath – Ozziego Osbourne, oraz brytyjskiej osobowości telewizyjnej Sharon Osbourne. Sama znana jest przede wszystkim z reality show MTV z lat 2000., w którym występowała wraz z całą szaloną rodzinką. Kelly od lat borykała się z nadużywaniem narkotyków, alkoholu i problemów z nadwagą. Już kilka lat temu przeszła metamorfozę, jednak jej najnowsza odsłona sprawiła, że opadły nam szczęki.

„Chciałabym poruszyć temat, o którym wszyscy rozmawiacie, ponieważ zawsze jestem naprawdę szczera na temat tego, co zrobiłam ze swoim ciałem i kim jestem. Nie miałam operacji plastycznych” – powiedziała we wtorek gwiazda na swoim Instagramie

Szczupła jak NITECZKA Kelly Osbourne na zakupach z nowym chłopakiem i jego córką (ZDJĘCIA)

Kelly Osbourne dodała, że jedyne co robiła to nic poza kilkoma zastrzykami w usta, szczękę i czoło… Chcemy wiedzieć co to za zastrzyki!

Poznaj komentarz eksperta

Poszłyśmy jednak o krok dalej i zapytałyśmy jednego z warszawskich chirurgów plastycznych Dra Piotra Turkowskiego, co według niego było robione z twarzą Kelly Osbourne.

„Widać, że utrata wagi na pewno zmieniła jej rysy, ale widząc jej anatomię sprzed lat, można domyślić się, że przeszła zabieg usunięcia poduszek bichata. Zabieg ten wysmukla twarz i podkreśla kości policzkowe, doskonale nadaje się właśnie w takich przypadkach, gdy twarz jest, nazwijmy to pucułowata. Widzę też ingerencję w podbródek. Po schudnięciu tak dużej ilości kilogramów zapewne poddała się obkurczaniu skóry podbródka, która w innym przypadku nie byłaby tak napięta i gładka. Można zauważyć także wolumetrię brody i ewentualnie chirurgiczne podnoszenie brwi. Nie jestem pewien, gdyż może to być magia makijażu, ale oko wydaje się teraz bardziej otwarte niż wcześniej. Ten efekt uzyskalibyśmy właśnie za pomocą nici”

Skomentował dla nas nowy wygląd Kelly Osbourne, Dr Piotr Turkowski założyciel warszawskiej OT.CO Clinic.

A może nowy wygląd to efekt utraty kilogramów?

Gwiazda w sierpniu 2020 roku była gościem popularnego podcastu Hollywood Raw. Podczas rozmowy była otwarta na temat tego, że 2 lata wcześniej zrzuciła niemal 40 kilogramów, po przejściu operacji bajpasu żołądka.

„Miałam operację; nie obchodzi mnie to, co ktoś ma do powiedzenia na ten temat. Zrobiłam to, jestem z tego dumna

Kelly Osbourne schudła 40 kilogramów. Jest na DIECIE, którą lubią polskie gwiazdy (DIETY GWIAZD)

Wtorkowe wideo, w którym 36-letnia Kelly Osbourne odrzuca ataki związane z jej metamorfozą obejrzało dotychczas prawie pół miliona osób. W komentarzach pod postem można zauważyć takie nazwiska jak, Vanessa Hudgens, Cheryl Burke czy Amanda Lepore. Oczywiście wszystkie wspierają Kelly Osbourne, krytykując falę hejtu. A Wy, jak oceniacie nową Kelly?

Szczuplutka Kelly Osbourne

Szczuplutka Kelly Osbourne fot. Backgrid USA / Forum

Odchudzona Kelly Osbourne

Odchudzona Kelly Osbourne, fot. W Blanco / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kelly Osbourne w 2019 roku

Kelly Osbourne w 2019 roku, fot.: Can Nguyen / Capital pictures / Forum

Kelly Osbourne w 2018 roku, fot. X17online.com / X17 / Forum