Kiedy media obiegła informacja, że Piotr Woźniak-Starak tamtej felernej nocy nie był sam, a z 27-letnią kobietą z Łodzi, wszyscy pisali, że 39-latek miał z nią romans. Internauci dopytywali, kim jest 27-latka.

Kim jest 27-letnia kobieta z Łodzi?

Biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka był znaczącą osobą w Polsce

Media szybko dotarły do informacji, że jest to Ewa Owczarek, kelnerka i miłośniczka żeglarstwa. Teraz „SuperExpress” ustalił, że kobieta była zaręczona, a do spotkania doszło przypadkowo. Kelnerka późnym wieczorem kończyła pracę i nie miała jak wrócić do domu. Piotr zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Podczas skrętu wpadła do wody, ale szybko zdołała dopłynąć do brzegu.

Choć Ewa przeżyła, tragedia dotknęła także ją. Na szczęście 27-latka nie jest sama. W tym trudnym czasie może liczyć na ukochanego 30-letniego Filipa, z którym jest zaręczona. Para jest ze sobą wiele lat. Mają wspólne pasje – żeglarstwo i podróże. Młodzi organizowali obozy żeglarskie w kraju i zagranicą, a swoje wojaże opisywali w sieci. Filip jest instruktorem żeglarstwa i radiooperatorem, ma też patent sternika jachtowego morskiego – czytamy w „SuperExpressie”.

Para mieszkała w Łodzi, ale przez swoje zamiłowania przeprowadzili się do Giżycka. Teraz cały plan na karierę lęgnął w gruzach – narzeczony usunął zdjęcia ze swoich profili społecznościowy i usunął ich wspólnego bloga.

Mija trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka – Staraka. Mamy informacje KIM JEST 27-latka z Łodzi.

Julia Starak, Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Łepecki Michał/AKPA