Z kim spotykają się najmłodsze córki Kris Jenner – to pytanie nieustannie dręczy dziennikarzy show-biznesowych. Pamiętacie, jak momager zaprzeczała jakoby 17-letnia Kylie spotykała się z Tygą? Taki związek mógł zepsuć reputację nastolatki. W końcu Tyga ma już dziecko i nie uchodzi za grzecznego chłopca. Parę z ust puścił Kanye West, który w jednym z wywiadów radiowych rzucił jasno – „Tak, oni się bardzo kochają”. Była draka.

Skupmy się teraz na Kendall. Czy to możliwe, by tak piękna i znana modelka była singielką?

Już rok temu plotkowano, że Kendall chadza na randki z Justinem Bieberem (21 l.). Jadała śniadania i imprezowała z nim jeszcze wtedy, gdy spotykał się z Seleną Gomez.

Teraz ponownie zrobiło się gorąco. Na Instagramach piosenkarza i Hailey Baldwin wylądowały zdjęcia ze wspólnego wypadu z Kendall. Jedno ze zdjęć jest szczególnie intrygujące – dziewczyna ma na sobie górę od stroju kąpielowego i powłóczystą spódnicę, z tyłu stoi Bieber, który trzyma ręce na jej dolnej partii pleców.

Cała trójka ponoć tak przygotowywała się do festiwalu Coachella. Co ciekawe, podczas tej imprezy rok temu Justin mocno zaprzyjaźnił z modelką.

&nbsp

good start to coachella

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

🌴

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)