Kendall Jenner wstydzi się pewnej części swojego ciała. Zrobiliśmy na nią ZOOMA
Każdy z nas ma pewną część ciała, w której dokonałby pewnych zmian. Jedna chce mieć większe usta druga mniejsze uda, trzecia jędrniejszą pupę, a czwartej sen z powiek spędzają boczki.
Zobacz: Kendall Jenner ma ANOREKSJĘ?! To zdjęcie mówi wszystko!
Kendall Jenner (21 l.) też ma kompleksy i niestety nie usunie ich chirurg plastyczny, który skutecznie “leczył” jej siostry i wraz z pośladkami i biustem podnosił ich samoocenę.
Nienadającym się do chirurgicznej korekty problemem Kendi są… jej palce u nóg. Co jest z nimi nie tak? Bezlitośni interanuci śmieją się z modelki, że ma nienaturalnie długie paliczki.
Jennerka ma kompleks na punkcie swoich stóp i dlatego żadko nosi odkryte sandały. Jednak poświeciliśmy chwilkę, by znaleźć kilka zdjęć modelki i zrobiliśmy zooma na jej stopy.
Zobacz: Harry Styles i Kendall Jenner spotkali się na koncercie. Było NIEZRĘCZNIE
Co powiecie na to?









Stopki Kendall są po prostu cudowne, a długie paluszki to poezja smaku !!!!
[b]gość, 18-02-17, 11:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 07:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 02:27 napisał(a):[/b]Byłoby chyba dziwne żeby taka wysoka kobieta miała króciutkie kości. Ja na przykład jestem wysoka (175 cm), mam bardzo długie i szczupłe nogi, a co za tym idzie to palce u stóp też mam długieJa mam 178 cm i raczej średniej długości a stopa 38 to wcale nie jest maly rozmiar[/quote]Oj tam…. teraz dziewczyny maja rozmiar 40 i wiecej wiec 38 to stopa przynajmniej średnia, a stosunkowo mała jeżeli mówimy o wysokiej dziewczynie,, ja mam tyle i 176 cm – wiele razy słyszałam od szewców i ekspedientów sklepów obuwniczych, ze przy moim wzroście to rzadkie.[/quote]A ja mam 170 cm i rozmiar 40.
gość, 19-02-17, 16:06 napisał(a):Nie ma nic obrzydliwszego od stóp wysokich babJest. To Małe Cycki!
Nie każdy jest ładny
[b]gość, 18-02-17, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 15:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 04:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 01:55 napisał(a):[/b]będę rzygać fujJak cie palce brzyda to wpsolczuje twojemu przyszelmu facetowi, chociaz kto by chcial puszczalska, ale twoj ojciec jakos ozenil sie z twoja matka, wiec jest nadzieja[/quote]twój ojciec nie narzeka, a robimy to często i gęsto[/quote]Mówie setny raz nie jesteśmy siostrami, a teraz leć opierdolić gałe swojemu staremu kur**[/quote]A kto powiedział, że jesteśmy jakimiś siostrami? Przecież nie mogłabym wtedy obciągać twojemu staremu.
O matko jest wysoką dziewczyną, więc ma długie palce- co w tym dziwnego?
Pisownia stosowana przez Kozaczka nie należy do wzorcowych. Błędy ortograficzne w artykułach? Nie do wiary…
Nie ma nic obrzydliwszego od stóp wysokich bab
Rzeczywiscie
“ŻADKO” to kozak bywał na lekcjach języka polskiego…
[b]gość, 18-02-17, 20:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 15:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 04:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 01:55 napisał(a):[/b]będę rzygać fujJak cie palce brzyda to wpsolczuje twojemu przyszelmu facetowi, chociaz kto by chcial puszczalska, ale twoj ojciec jakos ozenil sie z twoja matka, wiec jest nadzieja[/quote]twój ojciec nie narzeka, a robimy to często i gęsto[/quote]Mówie setny raz nie jesteśmy siostrami, a teraz leć opierdolić gałe swojemu staremu kur**[/quote]Głupia i głupsza
ona ma wielkie pletwy,ohydnie to wyglada, big stopa 42 lub wieksza i szerokie bary
A ja mam krótkie palce u nóg i tez ich nie lubię. Nie wyglada to ładnie 🙁
Oj ,nikt ni jest idealny. To pierdola.
[b]gość, 18-02-17, 15:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 04:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 01:55 napisał(a):[/b]będę rzygać fujJak cie palce brzyda to wpsolczuje twojemu przyszelmu facetowi, chociaz kto by chcial puszczalska, ale twoj ojciec jakos ozenil sie z twoja matka, wiec jest nadzieja[/quote]twój ojciec nie narzeka, a robimy to często i gęsto[/quote]Mówie setny raz nie jesteśmy siostrami, a teraz leć opierdolić gałe swojemu staremu kur**
Ja mam też długie i u rąk u u stóp, wysocy tak czesto mają, i też wstydziłam sie swoich stóp bo wygladałam jak szympansica :D, ale teraz takimi pierdołami sie juz nie przejmuje :))
[b]gość, 18-02-17, 17:35 napisał(a):[/b]Ja mam też długie i u rąk u u stóp, wysocy tak czesto mają, i też wstydziłam sie swoich stóp bo wygladałam jak szympansica :D, ale teraz takimi pierdołami sie juz nie przejmuje :))Tylko, że Ty nie jesteś osoba publiczną
[b]gość, 18-02-17, 04:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 01:55 napisał(a):[/b]będę rzygać fujJak cie palce brzyda to wpsolczuje twojemu przyszelmu facetowi, chociaz kto by chcial puszczalska, ale twoj ojciec jakos ozenil sie z twoja matka, wiec jest nadzieja[/quote]twój ojciec nie narzeka, a robimy to często i gęsto
ohyda rzyg fuj
Długa stopa oznacza luźna waginę
Nie dziwne, paluszyska ma długie jak niektórzy u rak wiec nie wyglada to dobrze
Drobiazg. Mogę mieć jej palce pod warunkiem, że dostanę całą resztę 🙂
Żadko Kozak, żadko…
Faktycznie okropne paluchy. Ma tez bardzo brzydki pępek.
[b]gość, 18-02-17, 09:26 napisał(a):[/b]stopy są obrzydliwe, fuj :< nienawidzę stóp, swoich, męża, innych ludzizgadzam sie.najmniej urokliwa czesc ciala.
Fuj ona ma dłuższe środkowe palce od palucha okropnie jak u goblina jakiegos
[b]gość, 18-02-17, 07:48 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 18-02-17, 02:27 napisał(a):[/b]Byłoby chyba dziwne żeby taka wysoka kobieta miała króciutkie kości. Ja na przykład jestem wysoka (175 cm), mam bardzo długie i szczupłe nogi, a co za tym idzie to palce u stóp też mam długieJa mam 178 cm i raczej średniej długości a stopa 38 to wcale nie jest maly rozmiar[/quote]Oj tam…. teraz dziewczyny maja rozmiar 40 i wiecej wiec 38 to stopa przynajmniej średnia, a stosunkowo mała jeżeli mówimy o wysokiej dziewczynie,, ja mam tyle i 176 cm – wiele razy słyszałam od szewców i ekspedientów sklepów obuwniczych, ze przy moim wzroście to rzadkie.
Ja tez sie wstydze palcow u stop 😔 Sa jakies krzywe i podciagniete jak by mi za dzieciaka za Male buty kupowali. Koszmar
Jennerka ma kompleks na punkcie swoich stóp i dlatego żadko nosi odkryte sandały.naprawdę? “żadko” przez takie “rz” pisze kozaczek?!
[b]gość, 18-02-17, 02:27 napisał(a):[/b]Byłoby chyba dziwne żeby taka wysoka kobieta miała króciutkie kości. Ja na przykład jestem wysoka (175 cm), mam bardzo długie i szczupłe nogi, a co za tym idzie to palce u stóp też mam długieJa mam 178 cm i raczej sredniej dlugosci a stopa 38 to wcale nie jest maly rozmiar
Normalne stopy
stopy są obrzydliwe, fuj :< nienawidzę stóp, swoich, męża, innych ludzi
[b]gość, 18-02-17, 07:28 napisał(a):[/b]Stopy to generalnie mało kto ma super atrakcyjne ;)No wlasnie
to są sprawy przyziemne,tyle wokół chorób,jak jest zdrowie to nie ma się co przejmować bzdurami
Stopy to generalnie mało kto ma super atrakcyjne 😉
będę rzygać fuj
ŻADKO!!!!!
Byłoby chyba dziwne żeby taka wysoka kobieta miała króciutkie kości. Ja na przykład jestem wysoka (175 cm), mam bardzo długie i szczupłe nogi, a co za tym idzie to palce u stóp też mam długie
Gdyby sie wstydzila to ubieralaby bardziej zabudowane szpilki
Duże stopy u kobiet zawsze są obrzydliwe. A operacja podobno jest. Skracają kości palców i stopa się zmniejsza.
[b]gość, 18-02-17, 01:55 napisał(a):[/b]będę rzygać fujJak cie palce brzyda to wpsolczuje twojemu przyszelmu facetowi, chociaz kto by chcial puszczalska, ale twoj ojciec jakos ozenil sie z twoja matka, wiec jest nadzieja
Rzadko* drogi kozaczku ;)A tak poza tym faktycznie długie… ale wady mozna zawsze przelać w zalety i nie przejmować sie taka pierdola jak dlugosc palców u stop 😀
O masakra a myślałam że ja mam długie…
pisze się RZADKO, wy barany KTO W OGOLE REDAGUJE TEN PORTAL?!
ona ma naturalnie dluga budowe ciala wiec paluszki nog tez ma dlugie..