Kevin Jonas: Seks nie był wart czekania

656 656

Pamiętacie trójkę braci Jonas? Oprócz tego, że grają i śpiewają dla wytwórni Disneya i masy rozgorączkowanych dziewczyn, są znani ze swej deklaracji czystości przedmałżeńskiej.

Do niedawna wszyscy trzej nosili na palcach obrączki czystości. Jako pierwszy zrzucił ją Kevin – kilka dni temu ożenił się z Danielle Deleasa.

Zarówno pan młody, jak i jego druga połowa, wyznali, że seks nie był dla nich czymś wyjątkowym:

– Mówiąc szczerze, seks nie był wart tego czekania – wyznała Kevin. – Kiedy już to zrobiliśmy, chciałem zapytać – “I to wszystko?\”

Podobne wrażenia miała żona Kevina.

Para spędza właśnie miodowy miesiąc w Meksyku. Pozostaje nam tylko życzyć, by w przypadku nowożeńców spełniło się przysłowie, iż apetyt rośnie w miarę jedzenia.

\"Kevin\"Kevin

Foto: people.com

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

104 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ale śmieszny artykuł hahOn w życiu by tak nie powiedział.Ciekawe jaki debil to wymyślił. Pewnie chamy które przez prasę oczerniają ludzi

gość, 27-12-09, 12:16 napisał(a):Widać seks z braćmi bardziej mu odpowiadał xdjako jedyny z tych wszystkich komentarzy ten mnie zaskoczył XD gratuluję, nie spodziewałąm się XD

w życiu ani kevin ani żaden z nich by tak nie powiedział i nie powie . jeszcze publkicznie chyba was pojebało , zmieńcie sobie żródła informacji kozaczku albo pseudo fani portale .

gość, 28-12-09, 10:31 napisał(a):gość, 28-12-09, 10:27 napisał(a):gość, 27-12-09, 20:33 napisał(a):gość, 27-12-09, 15:10 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)jesteś lesbijką?Nie, jestem hetero, ale wolę solo…To znaczy być solo, a nie samej się zabawiać =)Nie mam za sobą żadnych traumatycznych przeżyć, ale uważam, że podniecony facet jest śmieszny i to mnie brzydzi, wolę jak mężczyzna się kontroluje, a seks to taka utrata kontroli. Uff! To bardzo skomplikowane =)co wy gadacie? seks jest super!! mogłabym to robić z moim chłopakiem codziennie gdybysmy tylko mieli czas, za kazdym razem podcza seksu czuje się taka szczęsliwa, bardzo kochana po prostu chyba osiągam wyzsze stany swiadomosci

taak , ślicznie WYMYŚLONA plotka :>

gość, 27-12-09, 15:10 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)jesteś lesbijką?

Moim zdaniem to bardzo dobrze o nich świadczy, że poczekali, ale jak takie rzeczy można mówić gazecie? Nawet jeśli faktycznie to nie było nic szczególnego, to nawet z szacunku do drugiej połówki powinniśmy się powstrzymywać od takich komentarzy….

gość, 28-12-09, 10:27 napisał(a):gość, 27-12-09, 20:33 napisał(a):gość, 27-12-09, 15:10 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)jesteś lesbijką?Nie, jestem hetero, ale wolę solo…To znaczy być solo, a nie samej się zabawiać =)Nie mam za sobą żadnych traumatycznych przeżyć, ale uważam, że podniecony facet jest śmieszny i to mnie brzydzi, wolę jak mężczyzna się kontroluje, a seks to taka utrata kontroli. Uff! To bardzo skomplikowane =)

gość, 27-12-09, 20:33 napisał(a):gość, 27-12-09, 15:10 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)jesteś lesbijką?Nie, jestem hetero, ale wolę solo…

Tiaaa jasne takie ściemy to już przesada buhahaahha..

widocznie jest w tym tak beznadziejny;/

gość, 27-12-09, 13:00 napisał(a):ja na jego miejscu nie obrazilabym tak swojej świerzo poślubionej żony. zawaliście sie musiala poczuc jak powiedzial ze seks z nia nie byl wart czekania. co miala zrobic? pewnie mu zawtórowala bo jej glupio bylo.dokładnie… :/ jeśli to jego słowa to chyba jeszcze jest za młody na małżeństwo

bo oboje sa w tym tak beznadziejni !!! hahahha

Nie wierze za bardzo, ze on to powiedzial. A te dyskusje radze przeniesc na forum do tego przeznaczone^^

gość, 27-12-09, 15:10 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)W takim razie wspolczuje partnera. Szczerze wspolczuje. Sex jest fenomenalny.

gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Nie dość, że jest przereklamowany, to jeszcze nudny, mnie tam najlepiej samej ze sobą, a seks z facetem mnie brzydzi =)

ja na jego miejscu nie obrazilabym tak swojej świerzo poślubionej żony. zawaliście sie musiala poczuc jak powiedzial ze seks z nia nie byl wart czekania. co miala zrobic? pewnie mu zawtórowala bo jej glupio bylo.

Tak to jest jak się za długo czeka i nie nabiera doświadczenia za młodu, a potem się będą zdradzać, bo będą ciekawi, czy z innymi nie będzie lepiej, skoro tu nie było rewelacji, taka prawda!!:P

gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.Jak dla mnie sex NIE JEST przereklamowanym, a wszystkim, którzy uważają, że JEST szczerze współczuję!!:P

NIE DAŁ RADY CHLOPAK. TYLE.

gość, 27-12-09, 12:25 napisał(a):ja jestem dziewica i mam 20 lat, nie czekam do slubu, pewnie wiekszosc zaraz bedzie sie smiac ze mnie, ze taka stara a jeszcze seksu nie uprawia. Poprostu nie spotkalam tego jedynego mezczyzne,zeby z nim to zrobic, bo mam taka zasade tylko seks z ukochana osoba i miec z tego przyjemnosc, a nie z byle jaka i jeszcze czyms sie zarazisz od niej lub wpadka w ciaze. Seks jest strasznie przeraklomowany, wiec juz nawet 13-14 latki to robia i pozniej dziwia, ze chodza pozniej w ciazy, bo jak pisza o wspolzyciu seksualnych tych glupawych czasopismach jak Bravo, Bravo Girl czy Twist. Ja takiego badziewa nie kupuje od 5 lat i to naprawde wychodzi mi na dobre. Nastolatki kupuje miesiaczniki dla kobiet np jak Cosmopolitan czy Joy, gdzie pisza sporo o seksie. Powinno moim zdaniem promowac dziewictwo, a nie seks z byle kim i byle gdzie.Zdejm moherowy beret,znajdź fajnego mężczyznę,oddaj mu się,powtórz czynności x 100 i wtedy się wypowiadaj!no,jak dwudziecha czyta bravo albpo twista to tylko świadczy o jej poziomie intelektualnym.

gość, 27-12-09, 12:25 napisał(a):ja jestem dziewica i mam 20 lat, nie czekam do slubu, pewnie wiekszosc zaraz bedzie sie smiac ze mnie, ze taka stara a jeszcze seksu nie uprawia. Poprostu nie spotkalam tego jedynego mezczyzne,zeby z nim to zrobic, bo mam taka zasade tylko seks z ukochana osoba i miec z tego przyjemnosc, a nie z byle jaka i jeszcze czyms sie zarazisz od niej lub wpadka w ciaze. Seks jest strasznie przeraklomowany, wiec juz nawet 13-14 latki to robia i pozniej dziwia, ze chodza pozniej w ciazy, bo jak pisza o wspolzyciu seksualnych tych glupawych czasopismach jak Bravo, Bravo Girl czy Twist. Ja takiego badziewa nie kupuje od 5 lat i to naprawde wychodzi mi na dobre. Nastolatki kupuje miesiaczniki dla kobiet np jak Cosmopolitan czy Joy, gdzie pisza sporo o seksie. Powinno moim zdaniem promowac dziewictwo, a nie seks z byle kim i byle gdzie.“Stara”? Eee tam. Nie ma odpowiedniego wieku, to przychodzi samo z siebie dla każdego. Najważniejsze to nie robić niczego wbrew sobie.

gość, 27-12-09, 12:25 napisał(a):ja jestem dziewica i mam 20 lat, nie czekam do slubu, pewnie wiekszosc zaraz bedzie sie smiac ze mnie, ze taka stara a jeszcze seksu nie uprawia. Poprostu nie spotkalam tego jedynego mezczyzne,zeby z nim to zrobic, bo mam taka zasade tylko seks z ukochana osoba i miec z tego przyjemnosc, a nie z byle jaka i jeszcze czyms sie zarazisz od niej lub wpadka w ciaze. Seks jest strasznie przeraklomowany, wiec juz nawet 13-14 latki to robia i pozniej dziwia, ze chodza pozniej w ciazy, bo jak pisza o wspolzyciu seksualnych tych glupawych czasopismach jak Bravo, Bravo Girl czy Twist. Ja takiego badziewa nie kupuje od 5 lat i to naprawde wychodzi mi na dobre. Nastolatki kupuje miesiaczniki dla kobiet np jak Cosmopolitan czy Joy, gdzie pisza sporo o seksie. Powinno moim zdaniem promowac dziewictwo, a nie seks z byle kim i byle gdzie.Nie znasz materii o której piszesz!Seks jest wspaniały i nie potrafiłabym bez niego żyć!!!Ja czekałam do ślubu,ale niepotrzebnie,bo mój mąż okazał sie wspaniałym, czułym i delikatnym kochankiem i zawsze stara się dostarczyć mi jak najwięcej przyjemności.Drażnią cię te magazyny to ich nie czytaj.A wyśmiewających twoje dziewictwo ignoruj.Pamiętaj:warto poczekać na tego właściwego faceta,bo seks pierwszy raz ma wpływ na całe twoje erotyczne życie.Seks nie jest przereklamowany!!!!jest cudowny!ale nie z byle kim i byle gdzie.

Zdejm moherowy beret,znajdź fajnego mężczyznę,oddaj mu się,powtórz czynności x 100 i wtedy się wypowiadaj!no,jak dwudziecha czyta bravo albpo twista to tylko świadczy o jej poziomie intelektualnym.wiesz co chyba naucz sie porzadnie czytac, bo ja napisalam, ze takich czasopism jak bravo czy bravo girl nie czytam od 5 lat. Ty i wiekszosc ludzi mysli, ze zwiazek polega tylko na seksie, ale to jest wielki blad, bo rowniez trzeba kocha druga osobe jaka jest, a nie ze kogos udaje. Dziekuje rowniez za mily komentarz i wlasnie wiem, ze seks jest wspanialy, ale jak wlasnie robi sie z osoba ukochana i rowniez od tego zalezy pierwszy raz zazwyczaj cale nasze pozniejsze zycie erotycznie.

Widać seks z braćmi bardziej mu odpowiadał xd

ja jestem dziewica i mam 20 lat, nie czekam do slubu, pewnie wiekszosc zaraz bedzie sie smiac ze mnie, ze taka stara a jeszcze seksu nie uprawia. Poprostu nie spotkalam tego jedynego mezczyzne,zeby z nim to zrobic, bo mam taka zasade tylko seks z ukochana osoba i miec z tego przyjemnosc, a nie z byle jaka i jeszcze czyms sie zarazisz od niej lub wpadka w ciaze. Seks jest strasznie przeraklomowany, wiec juz nawet 13-14 latki to robia i pozniej dziwia, ze chodza pozniej w ciazy, bo jak pisza o wspolzyciu seksualnych tych glupawych czasopismach jak Bravo, Bravo Girl czy Twist. Ja takiego badziewa nie kupuje od 5 lat i to naprawde wychodzi mi na dobre. Nastolatki kupuje miesiaczniki dla kobiet np jak Cosmopolitan czy Joy, gdzie pisza sporo o seksie. Powinno moim zdaniem promowac dziewictwo, a nie seks z byle kim i byle gdzie.

ja się nie spisał to i było po wszystkim…

Jestem pod wrażeniem że w obecnych czasach gdzie seks promowany w każdej gazecie, w każdej reklamie, w kazdym filmie, ktoś nie wstydzi się przyznać że go nigdy jeszcze uprawiał i staje się dobrym wzorem dla młodzieży, która traktuje teraz seks jako coś co w tym i w tym wieku należy już uprawiać tylko dlatego że inni już uprawiają. Ten głupi owczy pęd zapoczątkowało Bravo w latach 90-tych. Ile to młodych ludzi poszło do łóżka z byle kim tylko dlatego żeby mieć to już za sobą a potem pozostawało tylko niemiłe wspomnienie.

no to muszą być słabi w te klocki xD

Annica, 26-12-09, 23:34 napisał(a):gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.No tak, często nie są fajerwerki, ale jak się znajdzie odpowiednią osobę, to są 🙂 . Więc Ty tu już ludzi nie załamuj, podając swój przykład :)Sexu trzeba się nauczyć, ale nie z książek a wsłuchując się we własne ciało. Pierwszy raz nie jest rewelacyjny bo partnerzy nie wiedzą czego chcą. W miarę nauki własnych ciał przyjdą fajerwerki. Wszystko zależy od partnera, od nas samych i od częstotliwości “prób”.

gość, 26-12-09, 22:59 napisał(a):No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.No tak, często nie są fajerwerki, ale jak się znajdzie odpowiednią osobę, to są 🙂 . Więc Ty tu już ludzi nie załamuj, podając swój przykład 🙂

No bo sex faktycznie jest tak totalnie przereklamowany, ze masakra. Jezeli ktos go nigdy nie uprawial a tylko czekal ostrzac apetyt na opiniach mediow to faktycznie sie zawiedzie. Czesto nie sa to wcale jakies zajebiste fajerwerki. I wy wszyscy o tym dobrze wiecie wiec przestancie byc zalosni i pisac takie pierdoly. Chlopak ma racje.

Jeszcze nie dorosłeś do tego… Inaczej wiedziałbyś, że pewne sprawy zostają pod kołderka 😛

A on tylko po to się chajtał? Buuaahahaa,bo padnę…!

Jak ktoś się przez całe życie masturbuje i jest do ręki przyzwyczajony to później seks jest nie przyjemny. Kevinek wróć do ręki to orgazm znów ci się spodoba 🙂

Kevin jest trochę bezczelny.

ja bym wziela z nim rozwod po tym co opowiada prasie:P

haha, jakby mój maż powiedział na cały świat, że nie warto było czekać na sex ze mną to od razu byłby rozwód ;]

buahaha zal

liczy sie doswiadczenie;)

miał małego i uciekła!! dlatego tak krótko!haha

Plota! To wszystko! Zadnego wyznania nie bylo…

on jeszcze tego nie robił!! za mały na to!

no to zostało już tylko 2 wolnych braci jonas

leprzej ploty to wymyślić niemogli

Jak oboje są źli w łóżku to się nie dziwię,że sex nie był dla nich wyjątkowy;) Zaraz usłyszmy że się rozwodzą,dlaczego? Bo się nie dogadywali w łóżku xD

a ja i tak wole joe . zaraz usłyszymy że joe sie żeni

TO PO CO PIEPRZYLI O TEJ czystości przed ślubem i po co wogóle im te obrączki ? śmiech na sali

Żałosna historia ..

ale wieśniaki