Jeśli mowa o siostrach z rodu Kardashian trzeba przyznać jedno – z naturalnością jest im nie po drodze. Wszystkie córki Kris Jenner, choć w różnym stopniu, chętnie korzystają nie tylko z ofert klinik medycyny estetycznej, lecz także z mocnych makijaży czy doczepów. Trudno więc dziś stwierdzić, jak rzeczywiście prezentują się one w naturalnych wydaniach. Niemniej czasami uchylają one rąbek tajemnicy…

„Myślałam, że to Khloe Kardashian” – Chrissy Teigen pokazała na Instagramie nową fryzurę

Khole Kardashian pokazała się w naturalnych włosach

Siostrą, która w największym stopniu korzysta z urodowych poprawek, jest bez wątpienia Khloe. 37-latka już prawdopodobnie w żadnym stopniu nie przypomina siebie z lat młodości. Wielu fanów uważa, że kobieta zdecydowanie przesadza z „ulepszaczami” piękna. Córka Kris Jenner prawdopodobnie nic sobie z tego nie robi, bo nie przestaje korzystać z dobrodziejstw medycy estetycznej. Niemniej jednak ostatnio zdecydowała się zapozować na Instagramie w… swoich naturalnych włosach.

Celebrytka jakiś czas temu przyznała w social mediach, że jej kosmyki są naturalnie kręcone. Jak więc wygląda ona bez doczepów i peruk? Cóż, naprawdę nieźle. Zresztą wielu fanów jest podobnego zdania. Obserwatorzy sugerowali też Khloe, że powinna trzymać się swojej „prawdziwej” fryzury.

A wy co sądzicie?

Khloe Kardashian upodabnia się do Ariany Grande?

Khloe Kardashian upodabnia się do Ariany Grande? Fot.Instagram/khloekardashian.

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny.

Khloe Kardashian wystrojona w swoje urodziny. Fot.Instagram/khloekardashian.

Khloe Kardashian/fot. Backgrid USA/Forum

Khloe Kardashian

Van Nuys, CA – *EXCLUSIVE* – Khloe Kardashian is lounging in black gym wear and Jordan sneakers as she arrives at Van Nuys to pay a visit to her best friend Malika Haqq.
BACKGRID USA 26 NOVEMBER 2019, Image: 485025855, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: RAAK / BACKGRID / Backgrid USA / Forum