Miliony fanów wciąż czekają na wielki powrót 39-letniej Britney Spears na scenę. Jednak wcześniej piosenkarka musi uporać się z problemami rodzinnymi i odzyskaniem władzy nad własnymi pieniędzmi. Nad nimi pieczę trzyma od kilku lat jej ojciec. Teraz, gdy Britney Spears wydaje się być w lepszym miejscu ze swoim zdrowiem psychicznym, jeszcze w czerwcu tego roku będzie walczyć o odzyskanie władzy nad swoim majątkiem. Tymczasem trwają spekulacje kiedy i czy gwiazda wróci do tworzenia muzyki i życia publicznego. Na razie ze światem komunikuje się za pomocą kontrowersyjnego konta na Instagramie.

Britney Spears przebrała się za węża. Internet skonsternowany

Britney Spears często wrzuca dziwne według komentatorów zdjęcia i filmiki. Fani są jednak spragnieni jej powrotu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej pytają ją w komentarzach o jej „come back”. Dlatego też gwiazda nagrała filmik, w którym odpowiada na kilka pytań fanów, w tym na ten o najciekawszej podróży biznesowej. Okazuje się, że Britney najlepiej wspomina spotkanie z Donatellą Versace, która zaprosiła ją do swojej willi i ugościła jak prawdziwą królową i zabierała na pokazy mody.

Britney Spears powiedziała, tradycyjnie dziecinnym tembrem głosu w przyśpieszonym tempie, że nie wie kiedy się to stanie.

„Czy kiedykolwiek jeszcze wejdę na scenę? Nie mam pojęcia”. – Teraz dobrze się bawię – wyjaśniła Spears. „Jestem w okresie przejściowym w moim życiu i dobrze się bawię, więc to by było na tyle”.

Jest coraz gorzej! Britney Spears opublikowała UPIORNE ZDJĘCIE

Jak według was prezentuje się gwiazda i czy jest aktualnie w takim miejscu, by rzeczywiście powrócić do show biznesu w pełnym zakresie? Niestety wydaje się nam, że przed Britney jeszcze długa droga, ale jesteśmy pewni, że powróci na scenę prędzej czy później.

 

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears

Britney Spears, fot. Clint Brewer / Vasquez / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears w bikini.

Britney Spears, Fot.Forum/Mega Agency