Jason Derulo już w piątek pojawi się na Sylwestrze TVP 2021/2022 w Zakopanem. Ogłoszenie dziś przez Jacka Kurskiego głównej gwiazdy wieczoru wywołało gorącą dyskusję w sieci. Nie da się ukryć, że to spore zaskoczenie, że tak znana amerykańska gwiazda zgodziła się zaśpiewać 31 grudnia w Polsce.

Justin Bieber zagra prywatny koncert dla mordercy? Fani: „odwołaj występ!”

Kim jest Jason Derulo?

Jason Derulo tak naprawdę ma na nazwisko Jason Joel Desrouleaux. Urodził się na Florydzie w USA – 21 września 1989 roku. Tam już w wieku pięciu lat zaczął występować i ukończył „Dillard High School for the Performing Arts” w Fort Lauderdale na Florydzie. Pierwszego managera miał już w wieku 12 lat i pisał teksty dla takcih artystów jak: Diddy, Lil Wayne, Danity Kane, czy Sean Kingston. Potem przeprowadził się do Nowego Jorku, aby szkolić się w „The American Musical and Dramatic Academy„.

Z czego znany jest Jason Derulo?

Dziś Jason Derulo znany z takich przebojów, jak „Want to Want Me„, „Wiggle”,Swalla”, „Whatcha Say„, „Trumpets”, „In My Head” czy „Savage Love”. Swoje single i albumy sprzedaje w ponad 30 milionach egzemplarzy.

Jason Derülo szaleje na listach przebojów [VIDEO]

Jason Derulo ma dzieci i żonę?

Jason Derulo przez trzy lata spotykał się z piosenkarką Jordin Sparks – rozstali się w 2014 roku. Potem poznał Jenę Frumes, która w maju tego roku urodziła ich pierwsze dziecko. Gwiazda chętnie pokazuje syna na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jason Derulo (@jasonderulo)

Jason Derulo w Polsce

Jason Derulo już raz występował w Polsce w 2018 roku.  W czasie swojej światowej trasy koncertowej „2Sides” zagrał koncert na warszawskim Torwarze.

SZOK! TVP reklamuje kobiecy kanał piosenką z filmu o prostytutce

Jak się można domyślać, gwiazdor na pewno nie przyjedzie do Polski za małą sumę. „Pudelek” ustalił, że za główną gwiazdę wieczoru zapłaci nie Telewizja Polska, a Totalizator Sportowy. 

Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” – czytamy na Pudelku. 

Fot. Forum

Fot. Forum