Klaudia El Dursi zasłynęła w mediach, dzięki programowi „Top Model”, gdzie zdobyła złoty bilet i niemal od razu dostała się do domu modelek. Jej kariera tak szybko poszybowała w górę, że została prowadzącą „Hotel Paradise” i do dziś cieszy się zainteresowaniem widzów.

Klaudia El Dursi zachwyciła fanów TYM zdjęciem! „Nieprzyzwoitość być tak piękną”

Klaudia El Dursi mocno schudła. Dlaczego?

Fani w ostatnich miesiącach zauważyli, że Klaudia El Dursi mocno schudła. Fani zaczęli martwić się o gwiazdę Hotelu Paradise i co chwile pojawiały się komentarze „Co się dzieje z Twoją sylwetką” albo komentarze sugerujące, że cierpi na anoreksje.

Klaudia El Dursi bardzo schudła

Klaudia El Dursi mocno schudła Fot. Instagram

Klaudia El Dursi nie wyrabia się z Instagramem i reklamami. Poszukuje „personalnej asystentki”

Teraz z Klaudią El Dursi wywiad przeprowadził reporter „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Podczas rozmowy poruszył temat znacznej utwary wagi. Przyznała, że do tej pory nie poruszała tego tematu, ale tym razem zrobiła wyjątek:

Jesteś pierwszą osobą, z którą będę rozmawiała na ten temat, bo tak naprawdę do tej pory nie miałam takiej potrzeby, żeby się uzewnętrzniać w takich prywatnych kwestiach – wyjawiła. Nie jest to tajemnicą, że mam problemy żołądkowo-jelitowe. One już po prostu tak eskalowały, że przyszedł taki czas, że jedzenie faktycznie sprawiało mi trudność. Waga spadła dość mocno, ale jest coraz więcej. Nie jest już minus dziesięć, ale jest minus sześć (kg – red.). Więc jestem na dobrej drodze, żeby wrócić do mojej wagi przed perturbacjami, więc proszę się nie martwić – zapewnia prezenterka. 

Klaudia El Dursi odsłoniła swój „sześciopak”. Fani są przerażeni: „Niestety już idzie to w złą stronę”

El Dursi mówiła już o swojej chorobie w październiku zeszłego roku na Instagramie. Wyznała, że jest zmęczona walką ze swoimi dolegliwościami:

„Początki leżą już wiele lat temu. Zaczęło się od nieleczonej bakterii Helicobscter, potem SIBO, IMO. Naprawdę tego jest cała masa. To tak po prostu, jak ta kula śnieżna się nawarstwiało”. 

Klaudia El Dursi mówi o swojej chorobie.

Klaudia El Dursi mówi o swojej chorobie. Fot. Instagram

Klaudia El Dursi pokazała się w bikini

Klaudia El Dursi pokazała się w bikini

Klaudia El Dursi, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA