Klaudia El Dursi wystąpiła w „Top Model”, gdzie zdobyła Złoty Bilet i odpadła tuż przed finałem. Modelka ma nietypową urodę i zawsze miała długie, ciemne włosy, które bez wątpienia były jej atutem.

Klaudia El Dursi miała zagrać w serialu 

Klaudia El Dursi opowiedziała o swoim stanie zdrowia: „Od miesiąca jestem na silnych lekach”

Klaudia El Dursi po programie „TM” cieszyła się dużym zainteresowaniem, nic dziwnego więc, że dostała propozycję poprowadzenia „Hotelu Paradise”.

Wczoraj gwiazda po raz pierwszy zdradziła, że kilka lat wcześniej miała szansę zostać aktorką. Powiedziała na „Domówce u Dowborów„, że mało brakowało, a wystąpiłaby w serialu „M jak miłość”.

 Marzyłam o aktorstwie. Miałam zdawać do łódzkiej filmówki, ale dzień przed miałam wypadek z mama (…) Zaprosili mnie na casting. Miałam być dziewczyną z zagranicy. Byłam podekscytowana – tłumaczyła El Dursi.

Klaudia El Dursi eksponuje POŚLADKI na balkonie w Barcelonie: „Zmotywowałaś mnie, idę na siłkę”

Agencja aktorska zepsuła jej marzenia. Dzień przed dniem zdjęciowym podniosła stawkę, co zdenerwowało reżyserkę serialu:

Dzień przed dniem zdjęciowym podniosła stawkę, o czym nie wiedziałam. Zadzwoniła do mnie sama reżyser i miała złość w głosie. Powiedziała, że nie chce mnie widzieć. To był dla mnie cios – wspomina Klaudia.

Klaudia El Dursi ma nową FRYZURĘ: „Zaszalałam”. Nie wszystkim się podoba

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Klaudia El Dursi na ściance

Klaudia El Dursi/fot. AKPA