Klaudia El Dursi wróciła już do Polski z Zanzibaru, gdzie nagrywany był program „Hotel Paradise”. Gwiazda w wywiadzie z „Vivą” zdradziła, że pod koniec pobytu cierpiała na problemy zdrowotne.

Klaudia El Dursi prezentuje opaleniznę w koronkowym BIKINI: „Najładniejszy uśmiech w POLSCE”

Klaudia El Dursi zachorowała podczas pobytu na Zanzibarze

Klaudia El Dursi w rozmowie wyznała, że na początku odmówiła bycia prowadzącą reality-show. Ostatecznie namówił ją do tego partner, Jacek.

Jestem bardzo zżyta z chłopcami, z Jackiem i nie mogłam sobie wyobrazić, jak miałabym zostawić ich aż na tak długo. Poza tym bałam się, że nie podołam. Przecież nie jestem aktorką ani dziennikarką, nie miałam żadnego doświadczenia. Gdy Jacek przez przypadek usłyszał moją rozmowę z Marcinem Tyszką, który mnie ochrzaniał, że odmówiłam, był bardzo zdziwiony. A nawet niezadowolony, że z nim tego nie skonsultowałam. Uważał, że powinnam przynajmniej dobrze się nad tym zastanowić. A dla mnie już te pięć tygodni w domu modelek było trudne do zniesienia. Tu miałabym zostawić ich aż na trzy miesiące. Jacek zapewnił mnie, że da sobie ze wszystkim radę.

Opalona Klaudia El Dursi na Zanzibarze: „Jaki brzuch, WTF”

Modelka powiedziała, że wcale nie odczuwała tego, jakby była na wakacjach. Ciężko pracowała.

Nie wiem, jak mam ludzi wyprowadzić z błędu, bo faktycznie bliskość oceanu, piękne plaże, palmy, wspaniała pogoda powodują, że od razu wszystkim się wydaje, że to raj. Owszem. Ale pamiętaj, że ja tam przez cztery miesiące ciężko pracowałam. Często od rana do nocy, czasem po prostu musiałam być w gotowości, uśmiechnięta i w dobrej formie, a czasem przecież miewa się gorsze dni. Tu było wiele czynników, które sprawiały, że praca była wyczerpująca psychicznie i fizycznie.

Tym nagraniem Klaudia El Dursi PODBIŁA serca jurorów „Top Model”

Klaudia marzyła o powrocie do Polski. Poza tym, zaczęła źle się czuć – straciła głos.

Poza tym podupadłam na zdrowiu. Od dłuższego czasu coś niedobrego dzieje się z moim głosem. Doszło do tego, że gdy kręciliśmy finał, prawie całkiem go straciłam. Nie mogłam ani mówić, ani oddychać. Od miesiąca jestem na silnych lekach. A w Polsce mam już umówioną wizytę u lekarza. Gdy więc się okazało, że przesunięto mi powrót do domu o trzy dni, wkurzyłam się i wzięłam sprawy w swoje ręce.

Klaudia El Dursi,

scena z: Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. AKPA/AKPA