Choć Klaudia El Dursi próbowała swoich sił w polskim show biznesie od dawna, szersze grono odbiorców poznało ją dopiero w 2019 roku. A wszystko dzięki 8.edycji programu „Top Model”. 30-letnia wówczas krawcowa z Bydgoszczy już podczas castingów zdobyła złoty bilet, a co za tym idzie, automatycznie dostała się do ścisłej 15-stki modowego show. I mimo że Klaudia nie wygrała programu, prawdopodobnie jest jedną z jego największych wygranych. Dziś bowiem jej poczynania śledzi w sieci ponad 900 tysięcy osób. El Dursi w CV może wpisać sobie także bycie prowadzącą popularnego formatu – „Hotel Paradise”.

Zagraniczne media zachwycają się Anną Lewandowską. „Skradła show”

Klaudia El Dursi postawiła na metamorfozę!

Jesteście fanami „Hotelu Paradise”? Dobra wiadomość jest taka, że właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji. Co dziś wiadomo na temat ósmego sezonu tego programu? Niewiele. Nie jest jednak żadną tajemnicą, że plan zdjęciowy znajduje się w Azji. Kilka tygodni temu plotkowano, że tym razem nowe odcinki będą powstawać w Wietnamie. Pewnym jest również, że Klaudia nie wróci do Polski wcześniej niż pod koniec marca.

Widzowie „Królowa przetrwania” są w szoku, jak naprawdę wygląda Ewelina Kubiak

No to rozpoczynamy 3 miesięczny egzotyczny maraton. Lecę w nieznane po kolejną przygodę życia podczas kręcenia nowych sezonów Hotelu Paradise – napisała na Instagramie El Dursi.

I mimo, że wokół show krąży wiele tajemnic, Klaudia zdecydowała się uchylić mały rąbek i… pokazać kilka ujęć zza kulis. Na nowych kadrach widzimy jednak nie tylko egzotykę, lecz także nową fryzurę modelki! 34-latka zdecydowała się tym razem na krótsze pasma i grzywkę! Jak się prezentuje w nowym wydaniu? Naszym zdaniem obłędnie! Dodajmy jednak, że metamorfoza może w rzeczywistości okazać się tylko peruką…

Co sądzicie o Klaudii w takiej wersji?

Złote Globy 2024: Jennifer Lopez, Meryl Streep, Margot Robbie, Taylor Swift, Natalie Portman… (DUŻO ZDJĘĆ)

fot. IG @klaudia_el_dursi

fot. IG @klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Klaudia El Dursi, SK:, , fot. Niemiec/AKPA