Klaudia El Dursi na dobre zagościła w polskim show-biznesie po programie „Top Model”. Producenci „Hotel Paradise” docenili jej potencjał i została prowadzącą reality-show. Modelka prywatnie ma dwójkę dzieci i partnera Jacka. Pokazała go na Instagramie.

Klaudia El Dursi o mały włos, a dzisiaj byłaby znaną aktorką. Po raz pierwszy wspomina to wydarzenie

Klaudia El Dursi pokazała partnera

Klaudia El Dursi została mamą Dawida, gdy miała zaledwie 20 lat. Jej drugi syn Jan jest owocem związku z aktualnym partnerem – Jackiem Leszczyńskim.

Jestem bardzo zżyta z chłopcami, z Jackiem i nie mogłam sobie wyobrazić, jak miałabym zostawić ich aż na tak długo. Poza tym bałam się, że nie podołam. Przecież nie jestem aktorką ani dziennikarką, nie miałam żadnego doświadczenia. Gdy Jacek przez przypadek usłyszał moją rozmowę z Marcinem Tyszką, który mnie ochrzaniał, że odmówiłam, był bardzo zdziwiony. A nawet niezadowolony, że z nim tego nie skonsultowałam. Uważał, że powinnam przynajmniej dobrze się nad tym zastanowić. A dla mnie już te pięć tygodni w domu modelek było trudne do zniesienia. Tu miałabym zostawić ich aż na trzy miesiące. Jacek zapewnił mnie, że da sobie ze wszystkim radę – mówiła Klaudia o przyjęciu pracy jako prowadząca w rozmowie z „Vivą!”.

Klaudia El Dursi opowiedziała o swoim stanie zdrowia: „Od miesiąca jestem na silnych lekach”

Gwiazda rzadko pokazuje zdjęcia z ukochanym, od czasu do czasu publikuje jedynie rodzinne fotki. Tym razem uwieczniła siebie i partnera w eleganckich stylizacjach. Modelka miała na sobie top i długą spódnicę.

  • Piękni 🥰
  • Klasa👏
  • W punkt idealnie dopasowani 😍👏🙌
  • Najpiękniejsi❤️ – komentują fani.

Klaudia El Dursi eksponuje POŚLADKI na balkonie w Barcelonie: „Zmotywowałaś mnie, idę na siłkę”

Idealna para?

Klaudia El Dursi w Saint-Tropez

Klaudia El Dursi/fot. Instagram/klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi na ściance

Klaudia El Dursi/fot. AKPA