Klaudia Halejcio w rozmowie z portalem Pomponik.pl żali się na temat rosnących w szalonym tempie rat kredytów. Z pewnością i tak niemała rata, bowiem aktorka kupiła dom za 9 milionów złotych wzrosła w ostatnim czasie prawie dwukrotnie!

Rata za dom Klaudii Halejcio wzrosła dwukrotnie

Aktorka często z dumą prezentuje swój luksusowy dom na warszawskim Ursynowie. Willa ma 520 metrów kwadratowych, ogród, własny staw i basen! Za te udogodnienia trzeba było słono zapłacić. Halejcio i jej partner podpisali umowę na kredyt hipoteczny na 30 lat. Od tego czasu raty kredytów wzrosły kilkukrotnie.

WOW! Klaudia Halejcio się ZARĘCZYŁA

– Może nie 100%, ale sporo wzrosło… Myślę, że jest to trudny czas dla wielu osób, nie każdy ma taką sytuację, że może dźwignąć ten temat – powiedziała Halejcio.

Klaudia stwierdziła, że czuje się oszukana przez bank, bowiem wydawało jej się, że rata nie może się zmienić.

Klaudia Halejcio: „Uchylam Wam kawałek mojej sypialni”

To jest naprawdę trudne, bo to jest trochę oszustwo. No umówmy się szczerze, kto ma kredyt, ten to rozumie. To jest oszustwo, bo w momencie, kiedy zawierasz umowę, wiesz mniej więcej jak wygląda twoja sytuacja, jak będzie wyglądała rata, jak możesz sobie rozdzielić wydatki w danym miesiącu. I nagle ta rata jest dwa razy większa? No to jest to naprawdę trudne – wyznała Klaudia w wywiadzie.

A jak tam Wasze kredyty? Dajecie jeszcze radę?

scena z: Klaudia Halejcio, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Klaudia Halejcio, fot. Baranowski/AKPA

Pierwsze święta w willi Klaudii Halejcio. Nie zabrakło ogromnej choinki pod kolor wnętrz!

fot. Instagram: klaudiahalejcio