Klaudia Halejcio od 2020 roku jest w szczęśliwym związku z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim, z którym doczekała się córeczki Nel. Cała rodzina mieszka w ogromnej, wartej 9 milionów willi na warszawskim Ursynowie, którą Klaudia od czasu do czasu chętnie chwali się na swoim Instagramie oraz dzieli zabawnymi momentami ze swojego życia.

Szczególną popularnością cieszą się komediowe filmiki na Instagramie Klaudii, w których celebrytka często stosuje zabawne filtry, przebiera się w dziwaczne kostiumy i wygłupia na ekranie lub angażuje do zabawy członków rodziny i przyjaciółki. Halejcio stała się na tyle popularna, że w wywiadzie dla Kozaczka przyznała, że byłaby w stanie utrzymywać się już tylko z bycia instagramową influencerką.

Klaudia Halejcio o zarobkach na Instagramie: „Wielu influencerów zostawia pracę”

Klaudia Halejcio przystroiła mieszkanie na Święta. Pokazała jak ozdobiła jacuzzi i ogród

Teraz w ramach zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, właścicielka 9-milionowej zdecydowała się przyozdobić dom na święta, co przy tak ogromnym metrażu nie jest łatwym zadaniem. Okazuje się, że Halejcio nie poprzestała na głównych pomieszczeniach w domu, gdzie pojawiła się choinka oraz świąteczne ozdoby – ducha świąt poczuło również jacuzzi aktorki, wokół którego wyrosła ogromna instalacja z girlandami światełek. Efekt niewątpliwie był wart zachodu, a całe pomieszczenie stało się niezwykle przytulne i urokliwe. Na koniec gwiazda pokazała w relacji na Instagramie ogród, który również został przyozdobiony na Święta.

Jak wam się podoba?

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio

IG: klaudiahalejcio