Klaudia Halejcio na początku czerwca urodziła córeczkę Nel. Doczekała się pierwszego dziecka z tajemniczym partnerem Oskarem. Aktorka ostatnio wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko przez dziecko, ale przez swoje luksusowe życie. Najpierw sama kupiła bajecznie urządzone mieszkanie, potem przeprowadziła się do Oskara, który mieszkał w przeszklonym apartamencie z widokiem na całą Warszawę. Z kolei po urodzeniu córeczki zamieszkali w nowoczesnej willi z wielkim ogrodem i stawem.

Klaudia Halejcio ma bajecznie bogatego partnera. Kim jest Oskar?

Klaudia Halejcio miała obsesję na…

Po relacjach i zdjęciach Halejcio w social-mediach można zauważyć, że bardzo dba o czystość i zawsze ma mieszkanie posprzątane na błysk. Ostatnio nawet jedna z obserwatorek Klaudii zarzuciła jej, że ma pewnie „praczki i sprzątaczki” w domu.

Klaudia Halejcio dzisiaj podzieliła się z fanami problemem, z którym borykała się przez wiele lat. Wyznała, że miała obsesję na punkcie czystości. Przyznała, że jeszcze niedawno była osobą pedantyczną i musiała udać się do specjalisty, żeby się z tego wyleczyć:

Kiedyś płaciłam 200 zł, żeby wyleczyć się ze swojej chorej głowy, ze swojego pedantyzmu. Kiedyś potrafiłam przychodzić i ustawiać poduszki, bo nie czułam harmonii. Nie byłam w stanie usiąść ani do maila, nie byłam w stanie pracować, jak widziałam bałagan w domu, nie potrafiłam się uczyć, nie potrafiłam się skupić do egzaminów na studiach: jak miałam się przygotować, to najpierw musiała wysprzątać chatę, a dopiero potem mogłam otworzyć książki. To było tak męczące, że masakra – zdradza Halejcio.

Klaudia Halejcio szczerze o macierzyństwie. Zdradza, czy ma nianię: „Dla mnie to jest trudne”

Podkreśla, że już się z tego wyleczyła i nie przeszkadza jej bałagan w domu:

Zresztą, kto jest ze mną dłużej, to pamięta moje mieszkanie. Tylko psychopatka mogłaby tam mieszkać, przynajmniej tylko moim znajomi tak twierdzili. Zaczynałam dzień od sprzątania. A teraz proszę bardzo… leżąca kupa na podłodze, sterta prania,  w ogóle nic mi nie przeszkadza… – ironizuje aktorka.

Klaudia Halejcio pokazuje brzuch 3 miesiące po porodzie. Jest czego zazdrościć?

Klaudia Halejcio z partnerem informują o ciąży aktorki.

Klaudia Halejcio z partnerem informują o ciąży aktorki. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.

Klaudia Halejcio

Fot.Instagram/klaudiahalejcio