44-letnia Brandi Bradley ostatni raz kontaktowała się z rodziną w styczniu, jak twierdzi policja w Kokomo. Zanim jednak kobieta zniknęła, oskarżyła Christy’ego o znęcanie się w kilku filmach na TikTok’u.

Wybrali się na wymarzony rejs po Karaibach! Niedługo później zaginęli.

Kobieta oskarżyła o jej zabójstwo swojego partnera

Mężczyzna z Indiany został oskarżony w związku ze zniknięciem kobiety. Tuż przed zaginięciem podobno ostrzegała ludzi przed jego rzekomym brutalnym zachowaniem na TikTok’u. Jak podaje Departament Policji w Kokomo, Brandi Bradley, została zgłoszona jako zaginiona 11 lutego. Jak podała policja, Bradley ostatni raz kontaktowała się z rodziną 19 stycznia.

Kobieta randkowała z podejrzanym seryjnym MORDERCĄ. Poznała go w aplikacji randkowej

Według oświadczenia władze aresztowały we wtorek 39-letniego Jonathona Christy’ego i oskarżyły go o morderstwo w związku ze zniknięciem kobiety. W filmie opublikowanym w mediach społecznościowych przed jej zniknięciem twierdziła, że gdyby stało się jej coś złego, byłby odpowiedzialny za to jej partner.

Dusiłam się pięć razy, straciłam przytomność, a TikTok musi wiedzieć. Pomóż mi! – mówiła na jednym z wideo udostępnionym przez WTHR w dokumentacji sądowej.

Rodzice Gabby Petito doszli do ugody z rodzicami Briana Laundrie!

Jej córka twierdzi, że mężczyzna, o którym mowa w filmie, to Christy. W jednym z filmów Bradley powiedziała:

Jeśli skończę martwa, a moje rozczłonkowane ciało zostanie znalezione w całym Kokomo, to był to Jonathon Christy – przekazuje WTHR w dokumentach sądowych.

Policja aresztowała mężczyznę po tym, jak sąsiedzi zgłosili się, twierdząc, że Christy poprosił o skorzystanie z ich stosów do palenia. Twierdzili również, że Christy pomalował sprayem swoją ciężarówkę w dniu zniknięcia kobiety.

Upuścił na swoją dziewczynę sofę, a następnie się na niej położył i zdrzemnął. 21-latka zmarła

Władze odzyskały ludzkie kości, resztki naszyjnika i pasek wśród innych stopionych przedmiotów w śmietniku. Christy rzekomo powiedział, że wyrzucił spalone przedmioty należące do jego byłej żony, która zmarła w lipcu. Policja nie potwierdziła, że kości należą do zaginionej kobiety.