Dagmara Kaźmierska to główna bohaterka programu „Królowe życia”, w którym widzowie pokochali ją za szczerość i spontaniczność. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek show.

Dagmara Kaźmierska o swoim miłosnym show! „To będzie ślub na wizji” (WIDEO)

Tak mieszka Dagmara Kaźmierska

Do niedawna Dagmara była znana przede wszystkim dzięki swojemu Instagramowi, na którym pokazuje swoją codzienność. Później jej kariera telewizyjna zaczęła się szybko rozwijać.

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu! Poznalibyście ją na ulicy?

Niedawno Dagmara Kaźmierska otrzymała swoje telewizyjne show, w którym próbowała znaleźć męża. Jej randki na wizji oglądały tłumy fanów celebrytki. Na tym jednak nie koniec. Królowa życia przyjęła propozycję udziału w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” i już niebawem widzowie będą mogli ją zobaczyć w występach na żywo w Polsacie.

Dagmara Kaźmierska przymierza suknie ślubne! O co chodzi?!

Dagmara Kaźmierska słynie również ze swojego stylu, w którym gości luksus i przepych. Celebrytka uwielbia złoto i wszystko co się świeci. Nigdy nie stawia na proste rozwiązania, a wnętrze jej mieszkania jest tego dowodem. Dagmara lubi dodatki wszelkiego rodzaju, od których jej dom pęka w szwach. Złoto, świecidełka i wszystkie możliwe pamiątki mają swoje miejsce w jej bogatej przestrzeni. Celebrytka dba o każdy szczegół, dlatego nie mogło zabraknąć także toalety od Versace. Dagmara, jak widać, wszędzie lubi czuć się luksusowo.

Dagmara Kaźmierska, fot. Baranowski/AKPA

Dagmara Kaźmierska na premierze filmu

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska cała na czarno na ściance.

Dagmara Kaźmierska/fot. AKPA