Armie Hammer ( 34 l.) mierzy się właśnie z jednym z najgośniejszych i najbardziej nieprawdopodobnych kryzysów wizerunkowych, które w ciągu kilku ostatnich lat wstrząsnęły Hollywood. Kolejne doniesienia zdają się tylko pogrążać przystojnego gwiazdora filmu „Tamte dni, tamte noce”.

Przyjaciel gwiazd pod ostrzałem! Alexander Wang oskarżony o MOLESTOWANIE

Armie Hammer – oskarżenie

Sprawa wyszła na jaw, po tym, jak jedna z byłych dziewczyn aktora opublikowała wiadomość, w której zadeklarował się jako stuprocentowy kanibal.

Będę taki niegrzeczny i sprośny, gdy się wreszcie zobaczymy. Jest tyle możliwości. Muszę napić się twojej krwi. Czemu jesteśmy tak daleko od siebie? Jestem stuprocentowym kanibalem. Chcę cię zjeść – miał napisać aktor. 

Medialne zamieszanie wokół sprawy spowodowało, że głos zaczęły zabierać kolejne domniemane ofiary aktora. Również jego była żona Elizabeth Chambers, z którą rozwiódł się w lipcu 2020 roku, wydaje się nie być  zaskoczona perwersyjnymi upodobaniami gwiazdora. Wcześniej sporą sensację wywołało polubienie przez Hammera serii Tweetów o seksie BDSM. O ile preferencje seksualne nie powinny być obiektem debaty, to z relacji byłych kochanek aktora wylania się obraz zafascynowanego przemocą manipulanta, który mógł być groźny dla swoich potencjalnych partnerek.

Shia LaBeouf stosował przemoc? „Syn Indiany Jonesa” pozwany przez byłą partnerkę

Powiedział mi, że chce mi połamać żebro, zgrillować i zjeść – wyjawiła Courtney Vucekovich, z którą aktor spotykał się tuż po rozwodzie. K*rwa, to było dziwne, ale nigdy więcej o tym nie myślałam. Mówił: „Chcę cię ugryźć”. Gdy miałam małe skaleczenie na dłoni, chciał je ssać i polizać. Doszło do czegoś tak dziwnego – wyznała.

Kobieta wyjawiła, że czuła się osaczona i po krótkim związku z Armim Hammerem musiała poddać się terapii, ponieważ stwierdzono u niej zespół stresu pourazowego.

Uświadomiłam sobie, że nie byłam bezpieczna. Mówił rzeczy w stylu: „Nauczę Cię czegoś”. Nie jestem głupia, ale nie umiałam uwolnić się z tego związku. Przez cały czas czułam, że to błąd. Cały czas miałam przeczucie, że to nie w porządku, że jest z nim coś nie tak – powiedziała. 

Vucekovich wyznała, że dochodziło między nimi do seksu, na który wcale nie miała ochoty, ale w jakiś sposób dała się na niego namówić.

Zrobił ze mną pewne rzeczy, z którymi nie czułam się dobrze. Bóg wie z jakiego powodu przekonał mnie, że te rzeczy są w porządku i naraził mnie na niebezpieczeństwo, . Dużo pił, a ja nie potrafiłam pić ten sposób i to mnie przerażało. Nie czułam się komfortowo. W końcu zaczynasz robić rzeczy, które są dla ciebie bardzo nietypowe, w tym zachowania seksualne – powiedziała.

Uczestnik „X Factor” po latach gwałtów usłyszał wyrok. Wpadł przez występ w programie

Po tych wyznaniach, Courtney zmieniła ustawienia prywatności swojego konta na Instagramie. Myślicie, że te oskarżenia pogrzebią karierę Armiego?

 

Armie Hammer na ściance

Armie Hammer, fot. Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Armie Hammer z żoną

Armie Hammer z byłą żoną, fot. NEMO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum