Kolejna rozczarowująca stylizacja Emmy Watson
Pamiętacie czasy, w których Emma Watson (27 l.) była jedną z lepiej ubranych gwiazd w Hollywood? Jej każde wyjście na czerwony dywan było długo i pozytywnie komentowane. Swoje robiły też odważne fryzury aktorki.
Niestety, od dłuższego czasu zachwycać nie ma się czym, stroje Emmy zdecydowanie nie pasują ani do jej urody, ani wieku.
Panna Watson coraz częściej wygląda poważnie i niepotrzebnie dodaje sobie dodatkowych lat.
Po raz kolejny, wczoraj na rozdaniu MTV Movie&Tv Awards, aktorka wyszła na scenę i rozczarowała strojem.
Zobacz: Do sieci wypłynęły zdjęcia NAGIEJ Emmy Watson
Też tęsknicie za czasami z dobrze ubraną Emmą?







Wyglada bardzo ładnie, dziewczęco.
Kiedy ktoś zabroni nosić takich butów? Palce każdej kobiety wyglądaj ohydnie.
Fajna kiecka ale emmy nie lubię ma kij w tyłku
Ja uważam że świetnie wygląda 🙂
nie popisała się… przygarbiona sylwetka, stopy w tych butach wyglądają jak kajaki, ma nieogarnięte brwi i twarz wyglądającą na brudną
Ona na sile probuje udowodnic ze jest kobieca ale zawsze przypomina mi chlopca z dziewczeca uroda.
Moim zdaniem wygląda pięknie. A za dobrze ubraną Emmą nie tęsknię, bo śledzę wszystkie jej publiczne występy i jej styl jest coraz lepszy. Tylko pozazdrościć urody i tak dobrze dobranych kreacji.
Ciekawe , że inne portale chwalą Emme za tą stylizacje
Według dzisiejszych standardów wygląda źle bo nie pokazała tyłka i biustu ehhh.Jest młoda, ładna i z klasą.