Książę Harry, który ma na pieńku z całą brytyjską rodziną królewską i z ogromnym procentem Brytyjczyków i rojalistów na całym świecie, uderza ponownie. Małżonek Meghan Markle był najbardziej kochanym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, a dziś coraz więcej osób odwraca się od niego, jego zachowania i braku lojalności wobec najbliższych.

OMG! Meghan Markle i Archie pojawili się z zwiastunie dokumentu Harry’ego i Oprah

Książę Harry krytykuje ojca

W zeszłym tygodniu książę Harry był gościem podcastu Armchair Expert z aktorem Daxem Shepardem. Tak, książę Harry korzysta z popularności Hollywood i pojawia się w mediach, tak często jak za czasów swoich nastoletnich wybryków. W rozmowie Harry powiedział, że desperacko chce „przerwać cykl” „genetycznego bólu i cierpienia” spowodowanego przez królewskie rodzicielstwo. Książę Sussex, który spodziewa się drugiego dziecka, przysiągł nie „przekazywać” swoim dzieciom bólu, którego doświadczali inni członkowie jego rodziny.

Podczas gdy jego komentarze zostały w dużej mierze odebrane jako atak na księcia Karola i przyszłego króla Zjednoczonego Królestwa, wielu w mediach społecznościowych wskazywało, że jego krytyka wydawała się również zawstydzać jego chwilę wcześniej zmarłego dziadka za wpływ, jaki jego rodzicielstwo wywarło na jego ojca.

Królewski ekspert Robert Jobson po wysłuchaniu podcastu amerykańskiego aktorka z księciem Harrym powiedział, „Krytykować swojego ojca za jego zdolności rodzicielskie, ale także królową i księcia Filipa, który dopiero co miał pogrzeb… Myślę, że to trąci dość bezwstydnym zachowaniem”.

Harry znowu żali się w wywiadzie. Będąc w rodzinie królewskiej, czuł się jak w filmie „The Truman Show”

Harry porównał również swoje niezwykle uprzywilejowane królewskie życie do Truman Show i zasugerował, że dorastanie w pałacach, rzesza usługujących mu ludzi oraz uczęszczanie do najlepszych szkół świata sprawiło, że czuł się „jak zwierzę w zoo”.

Serio Harry, serio?

Książę Karol

książę Karol/fot. FORUM

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle, Clint Brewer/Derek Shook/Flightrisk / BACKGRID / Backgrid USA / Forum