Zmarły w 2017 roku Hugh Hefner na pewno nie chciałby, by jego imię było w nagłówkach gazet… w takich kontekstach. Najpierw jego byłe króliczki mówią prawdę i życiu w rezydencji, wdowa wspomina swój pierwszy traumatyczny raz z nim w łóżku, a teraz afera związana z „nocą świń”.

Najgorętsze sesje polskich gwiazd w Playboyu (+18 l.)

Sekrety Playboy’a

Rezydencja Playboya organizowała kilka cotygodniowych imprez. Były zabawy nad basenem, imprezy tematyczne, a także te z prostytutkami. Sondra Theodore, była dziewczyny Hefa, mówi, że nazywali te przyjęcia „nocą świń”.

Film dokumentalny „Secrets Of Playboy” będzie miał swoją premierę 24 stycznia i cały świat czeka na ten 10-odcinkowy spektakl, który na pewno rzuci nowe światło na wszystko, co działo się za zamkniętymi drzwiami rezydencji.

Klaudia El Dursi w rozbieranej sesji dla PLAYBOYA w 2007 roku – wyglądała jak… młoda Natalia Siwiec

Według Theodore i innych pracowników redaktor naczelny urządzał „noc świń” w czwartkowe wieczory. Polegała ona na tym, że Hef dogadywał się z alfonsami z Hollywood Boulevard, którzy pełnymi samochodami przywozili na imprezę „swoje prostytutki”. Dziewczęta przechodziły „badania lekarskie” przed podjęciem jakichkolwiek czynności seksualnych z gośćmi.

Zacni goście i „świnie”

Na czwartkowych imprezach oprócz pań do towarzystwa, które Hugh Hefner podobno nazywał „świniami” (ale nigdy prosto w twarz) pojawiały się największe nazwiska Hollywood. Gwiazdy telewizji i filmu.

Wdowa po Hugh Hefnerze usunęła „wszystko, co sztuczne z ciała”. Jak teraz wygląda?

Na początku imprezy Hef zasiadał u szczytu wielkiego stołu i witał gości wykwintną kolacją. W trakcie imprezy goście wybierali sobie „świnie” i przenosili się do prywatnych pokoi w rezydencji Hugh Hefnera.

„Fantastyczny świat Playboya był od dziesięcioleci owiany tajemnicą i jesteśmy dumni, że możemy unieść zasłonę tych długo ukrytych historii” – powiedziała w oświadczeniu Elaine Frontain Bryant, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. programowania w firmie A&E. „Przełamując bariery i ujawniając prawdę, >Sekrety Playboya< to mistrzowski przykład odważnego opowiadania historii, które bez skrupułów przygląda się osobistym skutkom imperium Hugh Hefnera, jednocześnie badając większy wpływ jego spuścizny na nasze społeczeństwo i współczesne poglądy na seksualność .

Playboy Mansion Fot. Fame Pictures

Hugh Hefner and Holly Madison FOT. Forum

Fot. Forum