Aż trudno uwierzyć, że dziedziczka wielkiej fortuny, która dorastała wśród luksusów mogła doświadczyć, aż tyle krzywdy. Niedawno Paris Hilton, której intymny pamiętnik wyszedł na światło dziennie ujawniła, że była zgwałcona i wykorzystywana, a teraz w nowym wywiadzie dla „The View” opowiada jak naprawdę wyglądało jej życie w „luksusowej” szkole z internatem.

Paris Hilton opowiada o koszmarze

Choć gwiazda mająca 42 lata, przyznała, że trudno jej było wracać do tego, co przeżyła w szkole oraz przez doświadczenie związanego z wykorzystywaniem przez starszych mężczyzn, chciała wykorzystać swoją pozycję aby pomóc innym. Gdy zapytano ją o maltretowanie, którego doświadczyła w szkole z internatem w Utah, Paris powiedziała, że codziennie przeżywała „strach i tortury”.

Paris Hilton zdradza, że jej były chłopak przymusił ją do nagrania sekstaśmy

Powiedziała prowadzącym, że władze szkoły, którzy nadużywają dzieci, wciąż nie są ukarani dzięki monitorowaniu rozmów telefonicznych, aby upewnić się, że uczniowie nie powiedzą rodzicom, a także wykorzystują „oszukańczą reklamę”, aby przekonać rodziców, żeby posłali tam swoje dzieci.

Paris Hilton ujawniła, że została odurzona narkotykami i wykorzystana przez starszego mężczyznę, gdy miała 15 lat

„To wygląda na szczęśliwe miejsce, a ludzie nie mają pojęcia, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami” – powiedziała.

Paris kontynuowała mówiąc, że chciała się otworzyć na ten temat, gdy dowiedziała się, że dzieci doświadczają wciąż tego, co ona przeżyła.

Paris Hilton została zgwałcona i dokonała aborcji! Zdobyła się na wstrząsające wyznanie

„Gdy się dowiedziałam, że to wciąż się dzieje dzisiaj, po prostu wiedziałam, że nie mogę już milczeć. Gdy byłam tam, złożyłam sobie obietnicę, że nigdy nie będę o tym mówić. Będę po prostu udawać, że nigdy się to nie stało. Wiedząc tylko, że mogę pomóc w zatrzymaniu koszmarów innych i wykorzystać swoją platformę dla dobra, było to niesamowicie skuteczne i lecznicze” – powiedziała.

Wcześniej w wywiadzie prowadzący mówili o wyznaniach, jakie Paris ujawniła, w tym, że była pozostawiona przez nauczyciela i zgwałcona przez starszego mężczyznę. Gwiazda reality show powiedziała, że opowiedzenie o tym wywołało wiele emocji.

Paris Hilton zdradziła imię swojego synka. Jak przystało na Hollywood jest oryginalnie

„Przez tak długi czas trzymałam w sobie tyle wstydu z powodu krzywdzenia mnie przez innych, a ja po prostu uważam, że ważne jest opowiedzenie swojej historii. To naprawdę leczy” – powiedziała. „[Było to] niezwykle bolesne, niezwykle emocjonalne”.

 

 

orum

Forum

Forum