Meghan Markle (39 l.) po odejściu z rodziny królewskiej razem z Harrym (36 l.) szukała swojego miejsca na ziemi. Po kilku przeprowadzkach wspólnie postanowili, że zamieszkają w Santa Barbara. Ich odłączenie się od członków rodziny królewskiej wywołało skandal a teraz wychodzi na jaw, że nie będą chcieli spędzić z nimi świąt.

Polski fotograf pracował z Meghan Markle. Zdradził, czego NIE MÓGŁ robić przy byłej księżnej

Meghan Markle i Harry nie wrócą do Londynu na święta

Meghan Markle i Harry długo nosili się z myślą odłączenia się od członków rodziny królewskiej i zaprzestania pełnienia swoich obowiązków jako osoby publiczne. Po czasie Markle przyznała, że była wyczerpana i nie służył jej taki tryb życia – jako księżna była cały czas na celowniku i nie zaskarbiła sobie sympatii poddanych.

Meghan Markle pierwszy raz tak szczerze o macierzyństwie i życiu w rodzinie królewskiej: Byłam WYCZERPANA

To, jak naprawdę wygląda relacja byłej księżnej z pozostałymi członkami rodziny królewskiej w dalszym ciągu nie daje spokoju fanom. Spekuluje się, że Meghan od samego początku nie była ciepło przyjęta przez royalsów. Dodatkowo pandemia koronawirusa uniemożliwia im częste odwiedziny, przez co odsunęli się od siebie jeszcze bardziej.

Jak spekulują zagraniczne portale, Meghan nie czuje się dobrze w otoczeniu rodziny królewskiej. Podobno namawia Harry’ego by na święta Bożego Narodzenia zostali w Stanach.

Meghan Markle z księciem Harrym i księżną Kate i Williamem.

Księżna Kate z resztą członków rodziny królewskiej, fot.Forum/Mega Agency.

Meghan nie chce odwiedzać royalsów

Harry przysiągł sobie, że zrobi wszystko by dogodzić żonie. Podobno para jest bardzo podekscytowana, że spędzą razem gwiazdkę w nowym domu.

Kamerzysta pracujący na planie „Suits” w GORZKICH słowach o Meghan Markle

Meghan bardzo chce zorganizować swoje pierwsze Święta w ich nowym domu ze swoją mamą. Jest niezwykle podekscytowana i planuje dotrzymać wszystkich tradycji, z którymi dorastała, będąc dzieckiem, łącznie z gotowaniem – zdradził informator w rozmowie z Daily Mirror.

Dziennikarka Vanity Fair Katie Nicholl jest zdania, że Meghan i Harry odwiedzą Wielką Brytanię pomiędzy gwiazdką a Nowym Rokiem. Wszystko przez sprawę w sądzie – Meghan pozwała jeden z tabloidów.

Harry i Meghan spędzą dwa tygodnie we Frogmore Cottage, oczekując na rozpoczęcie procesu Markle przeciwko tabloidowi Mail on Sunday – dodała.

Królowa Elżbieta nie będzie zachwycona. Monarchini od roku nie widziała Harry’ego i jego syna Archie’go.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle oskrażona o PLAGIAT! Poszło o narkotyki

Polka skorzystała z pomocy Meghan Markle! Miała też okazję porozmawiać z byłą księżną

Meghan Markle pokazała wnętrze swojego domu w Santa Barbara podczas rozmowy video

Meghan Markle z mężem na oficjalnym spotkaniu członków rodziny królewskiej.

Meghan Markle z mężem, księciem Harrym i Kate Middleton z Księciem Williamem na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum/Reuters.

Meghan Markle i Księżna Kate na meczu tenisa.

Meghan Markle i Księżna Kate na meczu tenisa. Fot.Forum.

Członkowie rodziny królewskiej na oficjalnym wystąpieniu.

Członkowie rodziny królewskiej na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum.