Po wypowiedzi Krystyny Jandy na temat ustawek celebrytów i sprzedaży newsów o gwiazdach do tabloidów, głos w tej sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska. Określa ona celebryckie donosy na swoich kolegów jednym słowem: sku***stwo.

Dziennikarka pisze na swoim blogu w portalu natemat.pl:

– O tym, że w środowisku są aktorzy, celebryci, towarzyskie meteory, donoszące na kolegów wiadomo od dawna. Nie chcę nikogo usprawiedliwiać, bo sukinsyństwo jest sukinsyństwem, ale trochę rozumiem sytuację, kiedy kariera wisi na włosku, konto jest puste, żyć trzeba, a gazeta ma jedno, kompromitujące zdjęcie i stawia warunek – albo dajemy fotkę, która zniszczy twoją karierę, albo czasem nam coś sprzedasz. Wyślesz informacje o koleżance z planu. O romansie kolegi. O tym, gdzie chodzi na randki. Z kim wychodzi z imprez.

Dalej Karolina Korwin-Piotrowska przedstawia swoje poglądy jeszcze bardziej radykalnie:

– Donosy kwitną. Na kolegów, na kumpli od zabawy, na byłe żony i mężów, na wszystkich, bo skądś prasa plotkarska newsy musi mieć. Nie robi tego szołbizowa „pierwsza liga“, bo po prostu nie musi. Ma na życie i bez tego, a jeśli się upija, zdradza i szokuje, to w domu, a nie pod ostrzałem fleszy. Sprzedaje się jednak dzisiaj już wszystko. Daty rozwodów, miejsca narodzin dzieci, ślubów, wesel, chrzcin, szpitali, a nawet dokładnie miejsca na cmentarzu. Hasło „prywatność“ w kontekście szołbiznesu, odchodzi w niepamięć…Trzeba o tym mówić, bo trzeba nazywać po imieniu zwykłe skur***ństwo. I przy okazji, patrząc na wysyp pozytywnych newsów na temat kogoś znikąd, albo widząc nagłą medialną karierkę, zastanowić się czasem, co leży u podstaw nagłej dobrej prasy czy gwałtownej gazetowo – internetowej popularności. Bo w dzisiejszych czasach, coraz rzadziej jest to tylko talent. Chyba, że talent do interesów.

Korwin-Piotrowska o donosach celebrytów na celebrytów