Karolina Korwin-Piotrowska znana jest z tego, że nie obchodzi się z celebrytami zbyt łagodnie. Jednak jak głosi przysłowie, nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Paulina Smaszcz-Kurzajewska stwierdziła, że Korwin-Piotrowska powinna się leczyć.

Karolina Korwin-Piotrowska niezbyt pochlebnie wyrażała się o programie prowadzonym przez Macieja Kurzajewskiego, czyli o Kocham Cię Polsko.

Wielokrotnie podejmowałam bezowocne próby zrozumienia tego najgłupszego telewizyjnego programu i fenomenu nażelowanego Kurzajewskiego, który od lat udaje, że jest taki strasznie fajny i super cool gość. Nadal nic. Nie ratują go nawet okulary. Wiem jedno, gdy widzę go w „KCP“ mój patriotyzm wysycha jak rzeka Wisła i czuję się niemal jak Hitler po wysłuchaniu opery Wagnera – stwierdziła dziennikarka.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Paulina Smaszcz-Kurzajewska w rozmowie z Wirtualną Polską równie niepochlebnie wyraziła się o Korwin-Piotrowskiej:

To jest nikt. To jest osoba psychicznie chora. Nikt normalny tak się nie zachowuje, nie obrzuca bluzgami. Myślę, że ta pani powinna się leczyć.

Czy wy też tak uważacie?

&nbsp

Korwin-Piotrowska powinna się leczyć?