Kourtney Kardashian, która jest w szczęśliwym związku z Travisem Barkerem, pochwaliła się właśnie zdjęciem z planu sesji zdjęciowej promującej jej nowy projekt lifestyle’owy Lemme. Niby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że influencerka pokazała ciało ze wszystkimi „niedoskonałościami”, a może raczej ciało bez filtrów.

10-letnia córka Kourtney Kardashian i jej makijażowy tutorial. Internet grzmi

Sobotni post Kourtney Kardashian-Barker skłonił niektórych z jej obserwatorów do spekulacji, że jest w ciąży. Co okazuje się bardzo przykre, gdyż odrobina tłuszczyku u gwiazdy od razu musi wskazywać ciążę, a nie po prostu naturalność. Druga część followersów od razu uderzyła z pozytywnymi komentarzami dotyczącymi tego, że okazuje się być, „jedyną naturalną Kardashianką”.

Kourtney Kardashian i jej piękne ciało

Zdjęcie, które wzbudziło tyle emocji, zostało opublikowane wraz z innymi fotografiami zrobionymi podczas sesji zdjęciowej dla nowej marki lifestylowej Lemme.

Kourtney Kardashian w glanach tarza się po piasku z Travisem Barkerem

„Prawdziwe ciało! To takie odświeżające!”, napisała jedna z obserwatorek, „Uwielbiam twoje prawdziwe ciało, jest piękne”, napisał inny, „Kochaj swoje krągłości”, czytamy w następnym.

Kardashian poślubiła w maju tego roku 49-letniego perkusistę Blink-182 Travisa Barkera. Kourtney ma troje dzieci z poprzedniego małżeństwa ze Scottem Disickiem.